2
2020
2018-05-30

Wygrał Zbigniew Deja


W środę 23 maja 2018 r. rozstrzygnięto konkurs na dyrektora sokołowskiego szpitala. Komisja konkursowa wybrała na to stanowisko Zbigniewa Deję, który do tej pory pełnił obowiązki dyrektora placówki.

Pięcioosobowa komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca - wicestarosta Marta Sosnowska, lekarz Ryszard Przybylski, radni Longina Oleszczuk i Wojciech Jańczuk oraz reprezentujący Radę Społeczną SP ZOZ wójt gminy Jabłonna Lacka Wiesław Michalczuk, mieli do wyboru dwie kandydatury – Agnieszki Serafin z Lublina i Zbigniewa Dei, pełniącego obowiązki dyrektora szpitala.

Zadecydowano, że najodpowiedniejszą osobą do pokierowania placówką będzie, wdrożony już w realia sokołowskiego szpitala, Zbigniew Deja. Zarząd Powiatu Sokołowskiego zatwierdził wybór dokonany przez komisję.

Zbigniew Deja jest ekonomistą ze specjalnością organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia. Do kwietnia 2017 roku zarządzał szpitalem w Iłży, lecz pracę stracił na wniosek starosty radomskiego. Stało się tak, gdyż Deja sprzeciwił się połączeniu szpitali w Iłży i Pionkach.

Katarzyna Dybowska 
Fot.ilza.com.pl

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe