7
2020
2013-03-08

Wydarzenie w Sokołowskim Ośrodku Kultury!!!


Na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury 10 marca w niedzielę wielkie wydarzenie, koncert kończący warsztaty Inspiracji. Przez pięć tygodni do Sokołowa Podlaskiego przyjeżdżał p. Bartłomiej Ostapczuk światowej sławy polski aktor-mim, choreograf, autor scenariuszy i reżyserii przedstawień teatru pantomimy. Pomysłodawca i założyciel Teatru Pantomimy Mimo, Warszawskiego Centrum Pantomimy w Teatrze Na Woli. Współzałożyciel Fundacji Centrum Pantomimy. Autor choreografii i ruchu scenicznego przedstawień w teatrach dramatycznych. Pod jego okiem utalentowani młodzi ludzie z Sokołowa i okolic, pracowali przez pięć tygodni weekendami aby stworzyć spektakl, oparty na pantomimie, złożony z etiud. Pantomima to wyjątkowo trudna forma wyrazu. Każdy gest, ruch, mimika aktora ma znaczenie. Nad każdą sceną aktorzy pracują po wiele godzin udoskonalając technikę przekazu.
Nad całością czuwała pomysłodawczyni warsztatów i koordynatorka projektu z ramienia Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki Pani Magda Chabros.
Niedzielny koncert, będzie wyjątkową i niepowtarzalną okazją zobaczenia mistrza teatru ruchu wraz z młodymi sokołowskimi i siedleckimi aktorami biorącymi udział w tym wyjątkowym projekcie. To spektakl, który trzeba zobaczyć. Sokołowski Ośrodek Kultury 10 marca 2013 (niedziela), sala widowiskowa godz. 18.00, wstęp wolny.
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe