32
2019
2019-07-09

Wybrano nowych dyrektorów


W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o wyborze nowego prezesa sokołowskiego PUIK-u. Piastującego to stanowisko od 2013 r. Macieja Węża zastąpił były dyrektor Zarządu Zlewni Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Sokołowie Podlaskim – Zbigniew Bocian. Jak się okazuje, to nie jedyna zmiana na stanowisku kierowniczym w naszym powiecie.

Zarząd Powiatu Sokołowskiego na dyrektora SP ZOZ wybrał Marię Sikorską, która po zwolnieniu poprzedniego dyrektora Zbigniewa Dei kierowała sokołowską placówką. Zdaniem Zarządu Sikorska sprawdziła się w roli szefa szpitala, a na jej korzyść przemawia także wysokość jej wynagrodzenia. Nowa pani dyrektor będzie otrzymywać pensję o połowę niższą niż jej poprzednik.

Dyrektorem Zespołu Szkół Specjalnych w Sokołowie Podlaskim została Beata Biernat, która kieruje szkołą już od 10 lat. Trzeba przyznać, że pani dyrektor cieszy się ogromnym szacunkiem i wielką sympatią wśród uczniów i ich rodziców.

Nowego dyrektora ma również Dom Pomocy Społecznej w Wirowie. Kierująca DPS od 2015 r. Wiesława Sawicka, żona byłego ministra rolnictwa Marka Sawickiego, odeszła na emeryturę. Jej miejsce zajmie Tomasz Andrzejczuk, który przed laty pełnił już tę funkcję.

KDC 
(na fot. Maria Sikorska, dyrektor SP ZOZ)« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

porazka.

9umy
2019-07-14 21:20:40

No to mamy bociana wysokich lotów. Teraz Maciek ,emery?, zajmie stanowisko szefa rady nadzorczej i karawana idzie dalej.

JG
2019-07-14 17:45:12
Strona 1/1


Dane kontaktowe