29
2022
2012-11-09

Współpraca ponad podziałami


- „Jestem osobą otwartą i będę współpracować – bez oglądania się na przynależność polityczną. Dałam tego dowód podczas pracy w samorządzie siedleckim. Będę dokładać wszelkich starań, by powiat sokołowski był jak najlepiej postrzegany i promowany” - taką deklarację złożyła Marta Sosnowska, obejmując funkcję wicestarosty sokołowskiego. Ostatnie miesiące były dla Marty Sosnowskiej pracowite i bardzo ciężkie. Przede wszystkim trudna sytuacja szpitala powiatowego i wybór nowego dyrektora tej placówki spędzały „sen z powiek”. W tej chwili jednak najważniejsze jest, aby szpital nie ucierpiał w trwającym właśnie okresie przejściowym. - Czuję satysfakcję z wyboru pani Ewy Wojciechowskiej na nowego dyrektora SP ZOZ w Sokołowie. Wydaje się, że komisja dokonała dobrego wyboru.  Jej wiedza, doświadczenie i zamierzenia zrobiły duże wrażenie. Jest nadzieja na poprawę sytuacji w szpitalu.
Poza tym trwają prace remontowe przy drodze powiatowej w Rogowie. - Otrzymaliśmy ponad 2 mln 700 tysięcy złotych od wojewody mazowieckiego.
Jest to promesa, tzw. powodziówka, którą powiat otrzymał. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni, ważne jest aby zdążyć, mamy czas do połowy grudnia – mówi Marta Sosnowska.


LK

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Wczoraj wieczorem odbyły się wybory nowego zarządu struktur powiatowych PO.Przewodniczącym został poseł Jacek Kozaczyński a wiceprzewodniczącymi Piotr Karaś (Przewodniczący Rady Miasta Siedlce) i Marta Sosnowska (była wiceprezydent Siedlec, obecnie wicestarosta sokołowski).  Praca ponad podziałami? I promocja powiatu? Ponad granicami?, prosze jak na razie promuje Pani tylko siedlce w sokołowie!

sokołów
2012-11-13 20:27:20

Dziękujemy za taką promocję, mamy w sokołowie ludzi miejscowych, naszych, nie chcemy uprawiania polityczki siedleckiej! Niech Pani wraca do siebie a nie promuje nam tu swoich podopiecznych. Wybór dyrektora spzoz nie był merytoryczny!!!, Za chwilkę wszystko wyjdzie na jaw. Wczoraj nie zrobiła Pani Dyrektor dobrego wrażenia na skłóconym towarzystwie!, a Pani Staroscina to już nie wiedziała co zrobić, żeby zareklamować nową dyrektor wychodziła Pani z siebie, a My poczekamy na prawdziwe oblicze! Para z siedlec! Wrócicie niedługo do siebie!

internauta
2012-11-13 05:24:36

Co tu się dzieje?. Czy Sokołów nie ma własnych kadr?. Nam siedlecka 5 kolumna jest niepotrzebna!. Chcieli zlikwidować nasz sąd. Nie udało się. Sąd uratowali SOKOŁOWIANIE,ci żyjący i mieszkający tu, oraz ci pracujący i mieszkający w innych miastach. Niech pani wraca skąd przybyła.

PO
2012-11-09 22:21:00
Strona 1/1


Dane kontaktowe