17
2020
2013-02-01

Wpadka kibica


Pijanego kierowcę hondy civic zatrzymali policjanci z Posterunku Policji w Sterdyni. Jak się okazało w przerwie meczu jechał  po dostawę alkoholu. W organizmie miał blisko promil alkoholu.
30 stycznia około godz. 22.00 w Jabłonnie Lackiej na ul. Sienkiewicza policjanci z Posterunku Policji w Sterdyni zatrzymali do kontroli drogowej hondę civic. Za kierownicą siedział 30-letni mężczyzna. Jego wygląd wskazywał, że mógł wcześniej spożywać alkohol. Badanie alkometrem wykazało, że miał w organizmie blisko promil alkoholu.
W rozmowie z policjantami, mężczyzna powiedział, że kiedy oglądał mecz piłkarski między dwiema hiszpańskimi drużynami, zabrakło mu alkoholu. W przerwie meczu postanowił wyjechać do sklepu, aby te zapasy uzupełnić. Nie spodziewał się, że na drodze spotka patrol Policji.

Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Przez swoją bezmyślność nie obejrzał już drugiej części meczu, a o wyniku dowiedział się od policjantów. Za kierowanie w stanie nietrzeźwym grozi mu wysoka kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe