2
2020
2012-06-15

Wójt Marcin Pasik wyróżniony!


Wielokrotnie nagradzano samorządowców za działania ekologiczne, czy przychylność inwestorom. Nigdy jednak za współpracę z mediami lokalnymi i komunikację ze społeczeństwem. Nigdy wcześniej w skład jury nie wchodzili dziennikarze. Między innymi dlatego w Centrum Konferencyjnym „Kopernika” w Warszawie w uroczystości uczestniczyło 4 prezydentów miast, 15 burmistrzów, 10 starostów i 22 wójtów.

Znaleźć się w tak prestiżowym gronie nie było łatwo. 15 lutego Warszawska Grupa Doradców PR wysłała do dziennikarzy lokalnych, regionalnych i obywatelskich kartę do głosowania. WGD PR bardzo zależało na głosach niewielkich redakcji m.in. gazet internetowych oraz na odzewie ze strony dziennikarzy obywatelskich  publikujących na temat Mazowsza i wydarzeń samorządowych. WGD PR zebrało 527 adresów redakcji i dziennikarzy. Wypełnione karty wpływały e-mailem do WGD PR do 1 maja br. Do tego dnia nadesłano 226 kart. Po zliczeniu głosów, w dniu 2 maja 2012 roku WGD PR zaprezentowało 3 pierwsze nazwiska laureatów w kategoriach: prezydent, burmistrz i starosta. Laureatami zostali ci z urzędników, którzy otrzymali najwięcej głosów. Plebiscyt pokazał mazowieckim samorządowcom, że warto dbać o dobre relacje z mediami lokalnymi i dziennikarzami obywatelskimi. Wyróżnienie specjalne w kategorii Najlepszy Wójt Roku 2011 na Mazowszu otrzymał wójt gminy Sokołów Podlaski Marcin Pasik. Laureatowi serdecznie gratulujemy!

 

JF

 

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie gratuluję, bo nie ma czego.Przez gminę do miasta się nie powiedzie.

B
2012-07-01 19:54:49

Tak to się załatwia.Daje się klechom na imprezkę parę tysków z alkoholówki,i ma się medal.A dzieci z rodzin patologicznych na wakacje nie pojadą,paczek nie dostaną.Wstyd!.

mewa
2012-07-01 16:28:29

Śmiechu warte. To już paranoja ze schizofrenią.A co takiego ten facet uczynił?. To jak tak wygląda zarządzanie samorządami na Mazowszu, że nie było kogo wyróżnić tylko miernotę z gminy Sokołów, to tylko lekarza. Coraz bardziej skłaniam się do projektu likwidacji powiatu sokołowskiego i jego 4 gmin- Sabni, Bielan,Ceranowa i Sokołowa.

brrrr
2012-06-30 15:53:22
Strona 1/1


Dane kontaktowe