17
2020
2020-07-30

Wójt Gminy Bielany z absolutorium!


Rada Gminy Bielany jednogłośnie udzieliła wójtowi wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu (14 obecnych na sesji radnych zagłosowało za).

Zatwierdzenie sprawozdania finansowego Gminy Bielany za 2019 r. wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu oraz udzielenie absolutorium dla wójta gminy Bielany Zbigniewa Woźniaka było głównym tematem sesji Rady Gminy Bielany zwołanej na dzień 28 lipca br.

Z wnioskiem o udzielenie absolutorium wystąpiła Komisja Rewizyjna, a pozytywnie zaopiniowała go Regionalna Izba Obrachunkowa w Siedlcach.

Po podjęciu uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy Bielany za 2019 rok Przewodniczący Rady Gminy Ireneusz Błoński w imieniu radnych złożył wójtowi gratulacje. Wójt Zbigniew Wożniak podziękował za współpracę pracownikom urzędu gminy oraz radnym i sołtysom. Jak podkreślił, absolutorium za wykonanie budżetu udziela się wójtowi, ale jest to efekt współpracy wielu ludzi oraz właściwej atmosfery panującej w Urzędzie i Gminie Bielany oraz wspólnej dobrej pracy Wójta, Urzędu, Rady Gminy i Mieszkańców.


Info.i Fot. Gmina Bielany

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe