17
2020
2019-05-22

Witaj szkoło…


Tak śpiewają dzieci, które przychodzą do pierwszej klasy. Aby ułatwić im start w naszej szkole w sobotę 11 maja w Zespole Oświatowym w Grochowie odbyło się spotkanie integracyjne z dyrektorem, nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej, rodzicami oraz dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w klasie I. 

W sali lekcyjnej dzieci uczestniczyły w zajęciach językowych oraz plastycznych przygotowanych przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. W trakcie zabawy poznały pomoce edukacyjne, gry i układanki dydaktyczne. Nie zabrakło zajęć ruchowych w sali gimnastycznej.

Rodzice uczniów zostali zapoznani z ofertą edukacyjną szkoły, organizacją pracy placówki, a także z programem nauczania, podręcznikami i materiałami ćwiczeniowymi.

Dzieci i ich rodzice mieli możliwość poznania bazy lokalowej szkoły tj. sal lekcyjnych, sali gimnastycznej, świetlicy, stołówki szkolnej, biblioteki, pracowni komputerowej, gabinetu pedagoga i logopedy. Przyszli uczniowie zwiedzili również gabinet pana dyrektora, gdzie czekały dla nich drobne upominki.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że spełniło oczekiwania rodziców i dzieci. Przyszłym pierwszakom życzymy powodzenia. Do zobaczenia w szkole!
Barbara Żaboklicka
Anna Janusz
Fot. ZO w Grochowie

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe