43
2019
2018-01-09

Wigilijny Wieczór w Leśnej Krainie


Dzień 14. grudnia 2017 zapisał się czerwoną kartą w kalendarzu Leśnej Krainy. W czwartkowy wieczór przy betlejemskim żłóbku spotkała się cała przedszkolna rodzina. Honorowe miejsca zajęli szczególni goście: Proboszcz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim - Ks. Krzysztof Kisielewicz, zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Sokołów - Pan Maciej Wójcicki.

Niezwykle rodzinną uroczystość rozpoczęła Dyrektor Leśnej Krainy - Pani Ewa Zakrzewska, która złożyła wszystkim obecnym gorące życzenia świąteczne.

W pięknych Jasełkach Bożonarodzeniowych zatytułowanych „Betlejemska droga” zaprezentowały się  dzieci z grupy „MISIE”. Przed Dzieciątkiem Jezus wystąpiły także młodsze przedszkolaki z Leśnej Krainy, którym przygrywały  kolędy i pastorałki.

W rodzinny świąteczny nastrój wprowadził nas Ks. Proboszcz, który odczytał tekst Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa. Na ręce Pani Dyrektor i nauczycieli złożył opłatek jako symbol nadchodzących świąt.

Po serdecznych życzeniach i dzieleniu się opłatkiem przyszedł czas na słodkości przygotowane dzięki życzliwości naszych kochanych rodziców.

Dzień 14. grudnia otaczała aura nostalgii i przyjaźni, jaką zawsze odczuwa się podczas rodzinnych spotkań.

Info / Fot. MP4 Sokołów Podl.
  

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe