17
2020
2013-01-03

Wigilijne ucztowanie w Bielanach


Dnia 17 grudnia 2012 roku Gminna Biblioteka Publiczne w Bielanach zorganizowała warsztaty kulinarne pn. „Wigilijne ucztowanie”. Zajęcia zostały poprowadzone tradycyjnie przez Panią Bożeną Cieślak. Zebranych uczestników przywitał wójt gminy Bielany Zbigniew Woźniak.

Podczas warsztatów zostały przygotowane tradycyjne potrawy wigilijne jak np. barszcz czerwony z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, kapusta wigilijna, śledzie w kliku odsłonach oraz wiele innych smakołyków. Wspaniała atmosfera wprowadziła uczestników w magiczny czas świąt bożonarodzeniowych. Podczas zajęć można było się dowiedzieć jak w prosty i tani sposób udekorować stół, dania wigilijne oraz przedstawiono kilka wariantów składania serwetek. W ramach zajęć został zorganizowany konkurs na stroik bożonarodzeniowy. Wszyscy uczestnicy biorący w nim udział otrzymali drobne nagrody w postaci świec zapachowych i kosmetyków.

Na koniec warsztatów odbyło się śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem oraz degustacja przygotowanych potraw, których zapach rozchodził się po całej sali.


Magdalena Stańska

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Wydaje mi się, że chyba ktoś zapomniał przestawić aparat

oli
2013-01-07 09:33:38

A zdjęcia z 2009 roku. Oszustwo!

Xenia
2013-01-04 20:37:38
Strona 1/1


Dane kontaktowe