17
2020
2013-03-08

WIEŚCI PYTAJĄ


Katarzyna, pracownik SPZOZ w Sokołowie Podl.:
Bardzo chciałabym dostać od mężczyzny mojego życia zaproszenie do restauracji. Fajnie by było gdyby tego jednego dnia w roku kolację dla nas przygotował ktoś inny niż ja. Co rok mąż zapewnia mi romantyczną kolację w dniu 8 marca. Szkoda tylko, że to ja muszę ją przygotować. Podczas tej kolacji chciałabym usłyszeć to, co 15 lat temu. Że jestem jak czekolada, która osładza mu życie. Marzę o tym, aby poczuć się tak jak przed ślubem. Tak lekko i przyjemnie, z optymistycznym podejściem do życia. Gdyby to było niemożliwe to bardzo chciałabym, aby przynajmniej przyniósł mi jakiś kwiatek, nawet małego tulipana i się do mnie uśmiechał.

Małgorzata, księgowa:
8 marca nie jest dla mnie jakąś szczególną datą... Misiek (mój mąż) bardzo dba o to, żebym Dzień Kobiet miała przez cały rok. Ale mam takie jedno marzenie... życzenie powtarzane jak mantrę... Chciałabym dostać chociaż jeden dzień bez bólu i jedną noc pełną normalnego, niczym nie zmąconego snu...

Marzena, 29 lat:
Dla mnie wystarczyłoby, aby w Dniu Kobiet pod moim balkonem stanął niejaki Michael Ball i zaśpiewał specjalnie dla mnie „When You Tell Me That You Love Me”. Nawet bez bukietu róż...Niczego więcej do szczęścia mi tego dnia nie potrzeba.

Basia, pracownik jednego z supermarketów:
Każda kobieta chciałaby przede wszystkim  codziennie nie tylko słyszeć, ale i czuć się kobietą, cokolwiek i jakkolwiek każda z nas pojmuje to słowo. Dla mnie poczuć się kobietą to usłyszeć od partnera coś wyjątkowego. Nie chcę, aby zapraszał mnie do kina czy teatru. Nie chcę aby przyniósł nic nieznaczący bukiet kwiatów. Chciałabym za to, aby specjalnie dla mnie wcześniej wyszedł z pracy, przytulił mnie, powiedział, że mnie kocha, że jestem dla niego najważniejszą osobą w życiu. Wystarczy, że dawałby mi znaki, że jeszcze mnie kocha, po 13 latach małżeństwa.

Kamil Waszczuk: Korzystając z okazji chciałbym wszystkim Kobietom, zarówno tym, które znam, jak i tym, których nie znam, życzyć z okazji Dnia Kobiet wszystkiego co najpiękniejsze. Drogie Czytelniczki, niech w Waszym życiu zawsze świeci słońce. Bądźcie sobą i nigdy się nie poddawajcie. Czerpcie z życia same korzyści. Kochajcie i czujcie się kochane. W chwilach zwątpienia pamiętajcie, ze ktoś Was kocha :)

KAMIL WASZCZUK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe