11
2020
2017-04-14

Wielkanocne uroczystości w szkole w Zembrowie


W środę 12 kwietnia w Szkole Podstawowej w Zembrowie miały miejsce wydarzenia związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Do placówki przybyli zaproszeni goście: Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy w Sabniach Henryk Wdowiński, Zastępca Wójta Mieczysław Sobieski, radny i sołtys wsi Zembrów Tadeusz Kościuszko, dyrektor Banku Spółdzielczego w Sabniach Ewa Nowotniak, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Joanna Koszewska oraz dziadkowie i rodzice uczniów.

Wszyscy z uwagą i zainteresowaniem obejrzeli apel okolicznościowy związany ze zbliżającymi się świętami. Wyróżnić należy uczennice, które zaprezentowały swoje talenty grając na gitarach i śpiewając pieśni religijne. Dyrektor placówki Jolanta Grzyb złożyła wszystkim zebranym najlepsze życzenia świąteczne i zaprosiła na kiermasz świąteczny. W szkolnej świetlicy można było obejrzeć i zakupić piękne ozdoby świąteczne, z dużym zaangażowaniem wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Nie zabrakło słodkich przysmaków, ciast i ciasteczek. Kiermasz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, Wszystkie rękodzieła zostały sprzedane. Tego dnia nie zabrakło też poczęstunku w postaci tradycyjnego żurku przygotowanego przez nauczycieli.

Organizatorzy dziękują rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowania, byli obecni w trakcie uroczystości i zakupili ozdoby. Podziękowania należą się wszystkim przyjaciołom placówki, na których społeczność szkolna zawsze może liczyć.

J.O.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe