17
2020
2013-01-18

Wielka Orkiestra w Jabłonnie


13 stycznia 2013 r. tradycyjnie już na terenie gminy Jabłonna Lacka zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nad całością czuwał sztab powołany przy Zespole Szkół w Jabłonnie Lackiej. Koordynatorem był pan Sławomir Ołtarzewski.
Wolontariusze z Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej, Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Czekanowie, Zespołu Szkół w Dzierzbach oraz Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łazowie zbierali pieniądze pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. W ramach  Finału na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej rozegrany został turniej tenisa stołowego dla wszystkich chętnych.
O godzinie 17 impreza przeniosła się do Sali OSP w Jabłonnie Lackiej, gdzie odbyły się występy artystyczne dzieci i młodzieży, licytacja gadżetów WOŚP i przedmiotów przekazanych przez kluby sportowe (piłki, koszulki), koncert zespołów Verva i Activ.
Na scenie wystąpiły dzieci z Publicznego Przedszkola w Jabłonnie Lackiej oraz uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonnie Lackiej. O godzinie 20.00 rozbłysło światełko do nieba.
Kwota, jaka udało się zebrać to: 5973.75 zł z czego: 1617,53 zebrały dzieci z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Łazowie, 183.99  zł uczniowie Zespołu Szkół w Dzierzbach, 454 zł Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Czekanowie.
Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w przeprowadzenie akcji: wolontariuszom, opiekunom, rodzicom, zespołowi Activ, który swój koncert przeprowadził charytatywnie, jednostce OSP w Jabłonnie Lackiej oraz wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wsparli kwestę.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe