17
2020
2017-02-19

Wicemistrzowie Mazowsza


9 lutego 2017r., w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mrozach odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięło udział 8 drużyn - zwycięzców stref eliminacyjnych. Strefę siedlecką reprezentowała drużyna strażaków KP PSP Sokołów Podlaski. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B, z których do rundy finałowej przechodziły po dwie najlepsze drużyny. Po niezwykle wyrównanym i zaciętym boju wicemistrzostwo województwa mazowieckiego wywalczyli strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Sokołowie Podlaskim. Sokołowska drużyna okazała się „czarnym koniem” finałów, bowiem wicemistrzostwo osiągnęła po raz pierwszy w historii tych rozgrywek. Nasza drużyna po zaciętej walce uległa w finale reprezentacji Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy. Poziom mistrzostw był bardzo wysoki zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym.

Klasyfikacja Końcowa :


I miejsce – KM PSP m st. Warszawy
II miejsce – KP PSP Sokołów Podlaski
III miejsce – KP PSP Garwolin
IV miejsce – KP PSP Gostynin
V miejsce – KM PSP Radom
VI miejsce – KP PSP Zwoleń
VII miejsce – KP PSP Ostrołęka
VIII miejsce – KP PSP Mińsk Mazowiecki

Najlepiej blokującym zawodnikiem turnieju został reprezentant naszej komendy st.kpt. Marcin Tomczuk.
Skład sokołowskiej drużyny:
Tomasz Wilk, Robert Golatowski, Marek Gomza, Grzegorz Jasieńczuk, Andrzej Maciejec, Krzysztof Sawicki, Łukasz Tomczuk, Marcin Tomczuk.

W imieniu Komendanta Wojewódzkiego nagrody wręczał Komendant Miejski m.st. Warszawy st.bryg. Zbigniew Szczygieł, który jest przewodniczącym Rady do Spraw Kultury Fizycznej przy Mazowieckim Komendancie Wojewódzkim PSP.

KP PSP Sokołów

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe