17
2020
2017-01-18

WĘGROWSCY POLICJANCI ZATRZYMALI SOKOŁOWIAN PODEJRZANYCH O KRADZIEŻE I WŁAMANIA


Węgrowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i włamania. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty a sąd wobec nich zastosował areszt tymczasowy. Grozi im teraz kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Kilka dni temu w Węgrowie policjanci z wydziału kryminalnego pracując nad kilkoma sprawami dotyczącymi kradzieży i włamań z ostatnich dwóch miesięcy ustalili podejrzanych mężczyzn. Zatrzymali 35 i 36 – latka z powiatu sokołowskiego. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży samochodu osobowego, przywłaszczenia przyczepki samochodowej, włamania do samochodów i kradzieży elektronarzędzi oraz włamania do domu.

Zatrzymani mężczyźni byli już wcześniej karani za podobne przestępstwa. Usłyszeli prokuratorskie zarzuty a sąd wobec nich zastosował areszt tymczasowy. Grozi im teraz kara do 10 lat więzienia.

sierż. szt. Anna Maliszewska

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Składam wyrazy uznania policjantom z Węgrowa za ich pracę operacyjną.Chciałbym, aby policjanci z Sokołowa zaczęli odnosić sukcesy w walce z lokalnymi włamywaczami.Sprawy włamów z 2013 r. do dziś na ile mi wiadomo, nie rozwiązano i wyjaśniono.Co się dzieje u licha w tym Sokołowie? Co zrobili w sprawie licznych włamań na terenie miasta i powiatu policjanci z Sokołowa? Ponoć sukcesywnie włamy trwają nadal w mieście.I co dalej? Dokąd to prowadzi?

Alfons
2017-01-20 00:14:10
Strona 1/1


Dane kontaktowe