6
2020
2017-12-20

Warto obejrzeć...


W ZSS im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim nie brakuje uczniów utalentowanych artystycznie. Taką osobą jest Natalia Skomorucha, która nie tylko przepięknie maluje kredkami pastelowymi, ale też swoimi pracami obdziela koleżanki, kolegów, nauczycieli, znajomych. W czasie mojej wizyty w szkole z okazji mikołajkowego spotkania mogłam podziwiać wystawę prac sympatycznej mieszkanki Ceranowa.

- Lubię rysować i malować, ponieważ mogę się rozwijać i kształtować swój talent. Rysowanie i malowanie daje mi dużo radości, mogę się odstresować, zapomnieć o problemach i troskach. Najlepiej wychodzą mi anioły - powiedziała Natalka.
Wystawa, zorganizowana przez Urszulę Sarnecką, nauczycielkę Natalii, może być zachętą dla innych do tworzenia i pochwalenia się efektami swojej pracy.

J.O. 

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

jeśli ktoś to czyta proszę o komentarze na tej stronie

czarodziejka
2018-11-25 17:27:51

bardzo lubię malować ale bardzo kocham swoich byłych nauczycieli bardzo byli dla mnie ważni pani ula sarnecka która mi pomagała robić wystawę świąteczną chciałabym wam wszystkim podziękować że mogłam być w tej szkole oraz mojej byłej klasie że ich naprawdę kochałam i moją wychowawczynię panią babarę tokarską że była dla mnie wszystkim moje ostatnie chwile związane ze szkoła odeszałam i pożegnałam się ze szkołą i nauczycielami koleżankami moja ostatnia wola żebyście zapamiętali kim dla was byłam i będzie najlepiej jak o mnie zapomnicie ale naprawdę was kochałam wasza koleżanka uczennica która zawsze o was pamiętałą żegnajcie natalia skomorucha

czarodziejka
2018-07-26 19:57:24
Strona 1/1


Dane kontaktowe