2
2020
2017-10-26

Warsztaty muzyczne z Sokołowianami


Dnia 18 października 2017 r Leśną Krainę odwiedzili reprezentanci Zespołu Pieśni i Tańca "Sokołowianie" na czele z Panem Janem Rosochackim. Ubrani w barwne stroje wprowadzili dzieci w świat tańca i folkloru.

Goście opowiedzieli o ogromnych sukcesach zespołu, ich występach o podróżach na Litwę, Łotwę, do Włoch, Turcji, Rosji, Niemiec, Czech, Słowacji, Indonezji czy Singapuru.

Pan Jan Rosochacki zaprosił wszystkie dzieci do udziału w profesjonalnych zajęciach tanecznych z zakresu tańca ludowego. Okazało się, że wśród naszych przedszkolaków są mali tancerze, którzy już uczęszczają na zajęcia taneczne. Są to: Natalia Pytlak, Wiktoria Nasiłowska, Natalia Dmuchowska.

" Z nami poznasz niepowtarzalne piękno polskich tańców, zwiedzisz świat, znajdziesz nowych przyjaciół, przeżyjesz niezapomniane chwile" - tymi słowami nasi goście podsumowali swoje już dziesięcioletnie uczestnictwo w Zespole Pieśni i Tańca " Sokołowianie".

Składamy gorące podziękowania naszym gościom. Jesteśmy przekonani, że wśród przedszkolaków z " Leśnej Krainy" są przyszli tancerze Zespołu Pieśni i Tańca " Sokołowianie". 

Info / Fot.: MP4

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe