21
2018
2017-07-11

WARSZTATY KULINARNE - PYSZNA SPRAWA


   W przyjemnym wnętrzu , świeżo  wyremontowanej świetlicy wiejskiej w Gałkach oraz świetnie  wyposażonym zapleczu kuchennym odbyły się warsztaty kulinarne pt. „letnie potrawy”.
  Pod kierunkiem trenerki Pani Bożeny Cieślak, która jak zwykle, zachwyciła swoim kunsztem kulinarnym Panie z Gałek i pobliskiego Kanabrodu   aktywnie uczestniczyły w zajęciach ,skrupulatnie wykonując  przydzielone zadania. Jednocześnie wykonywano kilka potraw. Pani Bożena  cały czas dyrygowała, doradzała, pokazywała,  chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem.                                     
Po skończonej pracy przyszedł czas na degustację. Delektowano się  wspólnie wykonanymi potrawami. Wszystko należało spróbować. Od stołów wstaliśmy najedzeni, pełni energii i dobrego humoru.
  Wszyscy byli zadowoleni. Dziękowali organizatorom za możliwość wzięcia udziału w warsztatach, bo oprócz tego, ze wiele się nauczyli to jeszcze  miło spędzili czas.
  W miesiącu sierpniu  zaproponowano kolejne warsztaty  połączone z grillowaniem, na który zaproszeni zostaną mężowie uczestniczek warsztatów. Na wrzesień zaplanowano pieczenie ciast.                                          
   Warsztaty dały możliwość nauczenia się nowych rzeczy, a także spotkania osób, których łączą podobne zainteresowania. Wspólne zajęcia kulinarne  integrują  małe społeczności lokalne oraz  łączą   pokolenia.


 
 
Ewa Czarkowa / info UG Repki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe