25
2019
2018-10-09

Wandalizm czy przedwyborcze porachunki?


Kampania wyborcza trwa w najlepsze. Gdzie nie spojrzymy, naszym oczom ukazują się wyborcze plakaty i bannery. Niestety, niektóre z nich zostały specjalnie zniszczone.

Jak poinformował nas rzecznik prasowy sokołowskiej policji mł. asp. Jakub Więsak:

- W nocy z 4/5 października nieznany sprawca na terenie Sokołowa Podlaskiego dokonał umyślnego uszkodzenia 15 banerów wyborczych o wartości około 600 złotych na szkodę Komitetu Wyborczego Bogusława K. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

- W nocy z 4/5 października nieznany sprawca dokonał zniszczenia 3 banerów wyborczych na terenie Sokołowa Podlaskiego na szkodę Komitetu Wyborczego Marcina P. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

- W dniu 5 października nieznany sprawca dokonał zniszczenia baneru Wyborczego na terenie Sokołowa Podlaskiego na szkodę Zbigniewa Cz. Postępowanie prowadzi KPP Sokołów Podlaski.

 
Oprac. Katarzyna Dybowska

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

W odpowiedzi na powyższy komentarz, pragnę wyjaśnić, że nie dostaliśmy informacji od rzecznika prasowego policji o uszkodzonych bannerach p. Nowotniaka. Być może kandydat nie zgłosił faktu zniszczenia bannerów na policję.

Katarzyna Dybowska
2018-10-09 16:58:58

Nowotniaka banery pocieli i nic nie piszą. Obiektywna prasa.

Buhaha
2018-10-09 15:21:23
Strona 1/1


Dane kontaktowe