17
2020
2018-08-07

Wakacje z GOKiS w Sterdyni


Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sterdyni we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną przygotował na okres wakacyjny cykl spotkań pt. „Wakacyjne czwartki z GOKiS i GBP w Sterdyni” oraz “Wakacyjne spotkania pod gruszą”. Szeroka oferta różnorodnych zajęć wakacyjnych skierowana jest nie tylko do dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno mieszkańców gminy Sterdyń jak też gości wypoczywających w okolicznych miejscowościach.

Jak dotąd odbyły się cztery “czwartkowe” spotkania, wypełnione przez zajęcia sportowe, konkursy i różnego rodzaju zabawy integracyjne, a także warsztaty rzeźbiarskie, które poprowadził Franciszek Pytel. W czwartek 19 lipca uczestnicy “Wakacyjnych czwartków” wzięli udział w bardzo ciekawej wycieczce do Ziołowego Zakątka w Korycinach, a 26 lipca uczestniczyli w warsztatach kulinarnych. W dniach 30 lipca - 3 sierpnia pracownicy GOKiS oraz GBP zorganizowali "Wakacyjne Spotkania pod Gruszą", podczas których odwiedzili 10 miejscowości gminy Sterdyń z bogatą ofertą rozmaitych zajęć, konkursów, zabaw, quizów i konkurencji sportowych.

Przed najmłodszymi kolejne “Wakacyjne czwartki”, wycieczka do Warszawy oraz zajęcia wokalno-integracyjne z Magdą Chomać.
J.O. 
Fot. GOKiS w Sterdyni

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe