17
2020
2011-03-08

W turniejowym debiucie


W sobotę w Węgrowie rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej. Drużyna złożona z młodych sokołowskich piłkarzy zajęła w nim ósme miejsce.

W węgrowskim turnieju udział wzięła najmłodsza grupa piłkarska trenująca w sokołowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji z roczników 2002/2003.

Cenne doświadczenia
Był to pierwszy start w turnieju piłkarskim młodych podopiecznych trenera Krzysztofa Woźniaka. W grupie eliminacyjnej rozegrali cztery mecze. Zwyciężyli z Naprzodem Skórzec 2:0, zremisowali z UKS Węgrów 0:0 i BKS Lublin również 0:0. Przegrali natomiast ze zwycięzcą turnieju Zniczem Pruszków 2:1. W meczach o miejsca 7-10 pokonali UKS Węgrów II 1:0 i przegrali z Hubertusem Zalesie Górne 2:1. Ostatecznie młoda drużyna z Sokołowa zajęła 8. miejsce. W turnieju bramki dla OSiR Sokołów strzelili: Jan Florczuk – 3 , Mateusz Krakowski, Bartłomiej Kostrzewski.

Skład
W drużynie OSiR Sokołów Podlaski wystąpili: Patryk Szcześniak, Kacper Patejko, Kacper Rosochacki, Piotr Niewiński, Mateusz Krakowski, Michał Karakula, Maciej Bartosiak, Bartłomiej Kostrzewa, Paweł Piotrowski, Jan Florczuk, Piotr Wyszomierski, Mateusz Czarkowski, Patryk Laskowski, Jakub Woźniak, Filip Andryszczyk.
TS/FOT. OSIR SOKOŁÓW PODL.

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

chłopcy mają możliwsości


2012-03-31 18:44:09
Strona 1/1


Dane kontaktowe