42
2019
2015-10-27

W szpitalu praca wre...


Modernizacja węzła cieplnego, wymiana oświetlenia na ledowe oraz instalacja kolektorów słonecznych - to tylko część prac, jakie obecnie trwają w sokołowskim szpitalu.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim realizuje projekt pn. "Termomodernizacja kompleksu budynków". Na ten cel szpital pozyskał pieniądze z tzw. funduszy norweskich. Kwota jest niebagatelna; wynosi bowiem prawie 2 mln 300 tysięcy zł. Pozostałą kwotę (ponad 500 tys.) przeznaczył powiat.
 
Umowa z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie podpisana został w maju br. Praktycznie od razu w szpitalu rozpoczęły się prace. A były one konieczne, w szczególności wymiana ogrzewania (...)
 
Więcej w aktualnym papierowym numerze.

KW

« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Znakomity pomysł, gratuluje. Już na samym początku pojawią się ogromne oszczędności płynące z wymiany oświetlenia na oświetlenie LED oraz z instalacji kolektorów słonecznych. Gratuluję również wyboru producenta kolektorów, znakomita jakość i wysoka sprawność. Widzę że do Sokołowa wkrada się przekonanie do odnawialnych źródeł energii oraz technologii LED. Popieram!!!

EcoSun - OZE
2015-10-27 20:35:25

Wykonawcy tych prac pamiętajcie, że w pokojach radnych Dąbrowskiej i Kraski kaloryfery mają być nie w szafach tylko gdzieś indziej, bo to psuje ergonomię i komfort ich pracy ;)

bebek
2015-10-27 11:11:46
Strona 1/1


Dane kontaktowe