33
2018
2018-03-27

W mini siatkówce złote medale dla Szkoły Podstawowej nr 4


Zakończyła się rywalizacja Szkół Podstawowych w mini siatkówce  „4”dziewcząt. Eliminacje powiatowe rozegrano w SP 1 Sokołów i Repkach. W zawodach których organizatorem był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sokołowie Podlaskim wystartowało siedem drużyn. Do turnieju finałowego awans wywalczyło dwie czołowe drużyny z każdej grupy.

W eliminacjach uzyskano wyniki:

Grupa grająca w Sokołowie Podl.:
SP 4 Sokołów – SP 1 Sokołów                      2:0       ( 14, 17)
SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów                      2:0       ( 18,19 )
SP 2 Sokołów – SP 1 Sokołów                      2:0       ( 24,16 )

Tabela
1.SP 4 Sokołów          2          2          4:0
2.SP 2 Sokołów          2          1          2:2
3.SP 1 Sokołów          2          0          0:4
 
Grupa grająca w Repkach.
SP Skrzeszew – SP Repki                   2:0       ( 1 , 17 )
SP Kosów L. – SP Wyrozęby               2:0       ( 17, 23 )
SP Skrzeszew – SP Wyrozęby             2:1       ( 16, -26, 8 )
SP Kosów L. – SP Repki                     2:0       ( 5, 14 )
SP Wyrozęby – SP Repki                    2:0       ( 8, 8 )
SP Skrzeszew – SP Kosów L.              2:0       ( 22, 17)

Tabela
1.SP Skrzeszew                      3          3          6:1
2.SP Kosów L.                        3          2          4:2
3.SP Wyrozęby                       3          1          3:4
4.SP Repki                             3          0          0:6

Turniej finałowy z udziałem czterech drużyn odbył się w Kosowie Lackim

Wyniki:

Półfinały
SP 4 Sokołów – SP Kosów L.             2:0       ( 6, 20 )
SP 2 Sokołów - SP Skrzeszew           2:1       ( -13,26,15 )

Mecz o III miejsce
SP Kosów L. – SP Skrzeszew            2:1       ( 19,-18, 6 0

Mecz o I miejsce
SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów          2:0       ( 13, 8 )

Kolejność końcowa
1.SP 4 Sokołów                      
2.SP 2 Sokołów
3.SP Kosów L.                       
4.SP Skrzeszew                     
5.SP 1 Sokołów 
6.SP Wyrozęby
7.SP Repki
 
Podobnie jak u dziewcząt turnieje eliminacyjne chłopców rozegrano w salach szkół w Repkach i SP 1 Sokołów Podlaski.

Wyniki w grupie sokołowskiej
SP 4 Sokołów – SP 1 Sokołów          2:0       ( 23, 23)
SP 4 Sokołów – SP 2 Sokołów          2:0       ( 12,15 )
SP 1 Sokołów – SP 2 Sokołów          2:0       ( 13,21 )

Tabela
1.SP 4 Sokołów          2          2          4:0
2.SP 1 Sokołów          2          1          2:2
3.SP 2 Sokołów          2          0          0:4

Wyniki eliminacji w Repkach:
SP Repki – SP Skrzeszew                 2:1       ( -14, 25, 12 )
SP Kosów L. – SP Wyrozęby             2:0       ( 18, 19 )
SP Repki - SP Kosów L.                    2:1       ( -3, 20, 12 )
SP Skrzeszew – SP Wyrozęby           2:0       ( 13, 8 )
SP Skrzeszew – SP Kosów L.            2:1       ( -20, 17, 12 )
SP Repki – SP Wyrozęby                  2:1       ( -10, 10, 2 )

Tabela 
1.SP Repki                  3          3          6:3                              
2.SP Skrzeszew           3          2          5:3
3.SP Kosów L.             3          1          4:4
4.SP Wyrozęby            3          0          1:6

Turniej finałowy odbył się w sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokołowie Podlaskim.

Wyniki:

Półfinały
SP Repki - SP 1 Sokołów                   2:1       ( -3, 24, 5 )
SP 4 Sokołów – SP Skrzeszew           2:1       (16, -24, 14 )
Mecz o III miejsce
SP Skrzeszew – SP 1 Sokołów           2:1       ( 18, -14, 13 )
Mecz o I miejsce
SP 4 Sokołów – SP Repki                  2:1       (10, -20, 11 )
 
Kolejność końcowa
1.SP 4 Sokołów                      
2.SP Repki                 
3.SP Skrzeszew                     
4.SP 1 Sokołów                      
5.SP 2 Sokołów
6.SP Kosów Lacki
7.SP Wyrozęby          

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe