17
2020
2013-08-23

W kinie Sokół


 Niektóre filmy są jak wino - im starsze, tym lepsze. Z kolei są też i takie, w których każda następna część jest lepsza od poprzedniej. Jak jest natomiast ze smerfami, które goszczą na ekranach telewizyjnych i kinowych już od kilkudziesięciu lat?

Sam nie mam zdania w tej sprawie. Przyznam, że kilka lat temu, gdy byłem przedszkolakiem, smerfy mnie nie interesowały; teraz jest podobnie, tych najnowszych części o niebieskich stworach również nie oglądam. Widzowie, którzy doskonale pamiętają smerfy sprzed kilkudziesięciu lat, od razu mówią, że im starsze, tym lepsze. Zaś najmłodsi widzowie oczywiście zachwalają  ostatnie części. I zapewne dla nich ciekawsza okaże się ta, którą od kilkunastu dni możemy oglądać na ekranach kin. Ostatnie dni wakacji to świetna okazja, aby uprzyjemnić dzieciom czas, a wyjście do kina zapewne sprawi trochę radości. „Smerfy 2” w trójwymiarowym formacie 
w kinie „Sokół” zostaną wyświetlone od czwartku do niedzieli o 17:00 oraz w sobotę i niedzielę o 15:00. W polskiej wersji językowej głosu udzielili między innymi: Jerzy Stuhr, Małgorzata Socha i Agnieszka Dygant. Nie przegapcie takiej okazji! 
Kolejna porcja rozrywki przygotowana jest dla widzów nieco starszych, świadczy o tym chociażby plakat, na którym młodzi ludzie namiętnie się całują. Tymi ludźmi są główni bohaterowie filmu „Miłość po francusku”, czyli Alice Lantins (Virgine Efira) oraz Balthazar Apfel (Pierre Niney). W życiu pięknej Alice w ogóle nie istnieje uczucie, jej mottem życiowym jest zrobienie kariery. Pragnie zostać redaktorem naczelnym pewnego magazynu. Dopiero, gdy w pewnym momencie poznaje przystojnego 20-latka, ludzie zmieniają o niej zdanie. Ona jednak postanawia to wykorzystać do zrobienia kariery... 
Na razie obejrzałem jedynie zwiastun, ale na pewno pójdę do kina na cały film. Okazja ku temu jest wyśmienita – „Sokół” wyemituje komedię w tym tygodniu: od czwartku do niedzieli o 19:00. Zatem już teraz rezerwuję czas na wyjście do kina. Do zobaczenia na miejscu.

KAMIL WASZCZUK
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe