17
2020
2018-01-23

W karnawale wszyscy urządzają bale


W dniu 12 stycznia 2018 r. Miejskim Przedszkolu Nr 4 „Leśna Kraina” odbył się bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek.

W  salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, biedronki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, Batmanów...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, makarenę i świetnie się przy tym bawiły.

Kiedy do Leśnej Krainy zawitał miły, białobrody Gość uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. Dzieci zaprosiły Go do wspólnej zabawy dziękując za prezenty, którymi ich obdarował.

Bal dostarczył wszystkim wiele radości. My, dorośli, patrząc na zabawę dzieci, możemy uczyć się od nich spontaniczności i radości życia.

Następny bal karnawałowy już za rok... Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. 

Info: MP4 w Sokołowie Podl.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe