40
2019
2019-06-25

W I Liceum podsumowano konkursy powiatowe


Podsumowanie kolejnej edycji Powiatowych Konkursów Przedmiotowych dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych odbyło się 12 czerwca. Organizatorem konkursów jest I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej- Curie pod patronatem Starosty Sokołowskiego. Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Sokołowskiego dla laureatów 13 konkursów przedmiotowych wręczyła pani Elżbieta Sadowska, Starosta Sokołowski wspólnie z panią Teresą Oliwińską, dyrektor I LO w Sokołowie Podlaskim.

IX Powiatowy Konkurs Historyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Mateusz Mikołajczuk, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Zuzanna Baczewska, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Zuzanna Ślepowrońska, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
2. Paweł Bartczuk , SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Paweł Woźniak , SSP w Sokołowie Podlaskim


Powiatowy Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1.Wiktor Jóźwiuk, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Mateusz Orzełowski, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Jakub Pogorzelski , SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Joachim Ufnal, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Julia Czarnocka Zespół Szkół w Sterdyni
3. Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim


VIII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Klaudia Antolik, Gimn. Nr 2
2. Amelia Kalisiak , Jabłonna L.
3. Piotr Remiszewski, Gimn. Nr 1

szkoły podstawowe:
1. Julia Wielogórska, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
2. Małgorzata Pyrzanowska, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
3. Kinga Bujalska, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim


IX Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Zuzanna Baczewska, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Aleksandra Maliszewska, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Paweł Borysiak, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Anna Niedźwiedź, SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Adam Jagiełło, SSP w Sokołowie Podlaskim


X Powiatowy Konkurs Chemiczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Patrycja Danielak, Zespół Szkół w Sterdyni SP
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Zuzanna Baczewska, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Julia Czarnocka, Zespół Szkół w Sterdyni Szkoła Podstawowa
2. Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
3. Olga Janista, SP Nr2 w Sokołowie Podlaskim


X Powiatowy Konkurs Literacki „U Marysi” dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
2. Zuzanna Lemieszek, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim
3. Aleksandra Bożek, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Michał Nowicki, SP Nr 4 w Sokołowie Podlaskim
2. Jakub Rzewnicki, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
3. Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim


V Powiatowy Konkurs Polonistyczny Spotkania Recytatorów U Marysi dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Katarzyna Wiceńciak, ZS Repki
2. Kamila Rucinska, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Gabriela Toczyska, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Julia Stańska, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
2. Dominika Krejckant, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
3. Rafał Maleszewski SSP w Sokołowie Podlaskim


IX Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja: 
1. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Mateusz Mikolajczuk, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim
3. Bartosz Kostrzewa, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
4. Lilianna Karakula, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
5. Aleksandra Czerkas, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
6. Olga Bukowicka, SP Nr 3 w Sokołowie Podlaskim


IX Powiatowy Konkurs Fizyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Tomasz Pasik, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Piotr Remiszewski, SP Nr 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Agnieszka Brewczuk, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Julia Jurczak, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim


XIII Powiatowy Konkurs Informatyczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Mateusz Orzełowski , SG w Sokołowie Podlaskim
2. Piotr Remiszewski, Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim
3. Natalia Brzezik , Gimnazjum przy SP 6 w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe
1. Jarosław Sekuła, SP Grochów


X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Agnieszka Bala, PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
2. Aleksandra Zając, PG Nr 2 w Sokołowie Podlaskim
3. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe:
1. Michał Tarnowski, SSP w Sokołowie Podlaskim
2. Julia Niemirka, SP Jabłonna Lacka
3. Gabriela Sobolweska , SP Grochów


X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Amelia Prokopczuk, Gimnazjum w Sterdyni
2. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
3. Piotr Remiszewski , PG NR 1 w Sokołowie Podlaksim

szkoły podstawowe:
1. Wojciech Toporowski, SP Nr 1 w Sokołowie Podlaskim
2. Joachim Ufna, SSP w Sokołowie Podlaskim
3. Kacper Wyszomierski, SP NR 1 w Sokołowie Podlaskim


X Powiatowy Konkurs z Geografii dla gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych

gimnazja:
1. Jakub Teodorczuk, SG w Sokołowie Podlaskim
2. Radosław Wyszomierski, SP w Kosowie Lackim
3. Aleksandra Maliszewska, SG w Sokołowie Podlaskim

szkoły podstawowe: 
1. Julia Czarnocka, SP w Sterdyni
2. Aleksander Szybka, PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim
3. Wojciech Toporowski, PSP nr 1 w Sokołowie Podlaski

GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY DO I LICEUM!






























Katarzyna Skibniewska, nauczyciel I Liceum
zdjęcia: Bartłomiej Zawadzki, uczeń I Liceum

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu






Odśwież kod



Komentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1






Dane kontaktowe