17
2020
2017-11-10

Unijna dotacja dla Bielan


Gmina Bielany podpisała umowę na realizację projektu „Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wiechetkach Małych" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

7 listopada 2017 roku Gmina Bielany podpisała umowę na realizację projektu: „Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wiechetkach Małych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 z Zarządem Województwa Mazowieckiego, który reprezentowała Wicemarszałek - Pani Janina Ewa Orzełowska oraz członek Zarządu Pani Elżbieta Lanc.

Dzięki 374 tys. złotych unijnego wsparcia zostanie rozbudowany PSZOK. W ramach tej dotacji planuje się wykonanie boksów żelbetowych na odpady segregowane oraz utwardzenie i ogrodzenie działki. Zostanie w pierwszej kolejności zakupiona działka, a następnie utworzony zostanie punkt napraw i punkt przyjmowania rzeczy używanych.

Gmina Bielany prowadzi od kilku lat własny PSZOK posiada koncesję na zbiórkę odpadów komunalnych, zatrudnia w PUK Bielany kilkanaście osób, świadczy usługi komunalne dla mieszkańców i podmiotów.

Inwestycja wykonana zostanie w 2018 roku i przyczyni się do zwiększenia zarówno zakresu jak i jakości usług PUK Bielany dla naszych mieszkańców.

Info / Fot.: UG Bielany 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe