43
2019
2013-03-28

Unieważniony przetarg


Kolejna gmina w powiecie sokołowskim chce zrezygnować z prowadzenia opieki medycznej dla mieszkańców przez SP ZOZ.
Niedawno gmina Sterdyń ogłosiła przetarg na prowadzenie ośrodka zdrowia. Do przetargu stanęły trzy podmioty. Wśród nich sokołowski szpital oraz dwie prywatne spółki. Budynek o powierzchni ponad 360 metrów kwadratowych, w którym mieści się ośrodek zdrowia, jest własnością gminy. Wójt
i władze Sterdyni chcą, aby podmiot, który wygra przetarg, prowadził zadania związane z podstawową opieką medyczną, gabinet rehabilitacji oraz zapewniał świadczenia związane ze specjalistyczną opieką. Przetarg się odbył, jednak ze względów formalnych został unieważniony. Wiadomo, że wszyscy oferenci nie spełnili wymogów stawianych im przez władze gminy. Zdaniem wójta Mariana Czesława Zalewskiego, nie wszystko stracone. Wkrótce rozpoczną się negocjacje.

« wróć | komentarze [3]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

MĘDRCY Z PSL ratują wszystko co się da !!!!! i BALUJĄ , BALUJĄ, BALUJĄ oczywiści za pieniądze podatnika:)))

kate
2013-04-06 09:29:58

Mam do powiedzenie tylko tyle. Nie jest lepiej pacjentom w Gminach przejętych przez prywatna firmę. Pacjenci czekaja w dłuuuuugich kolejkach, lekarze pracuja ci sami, jest ich często nawet mniej. Nie wiadomo o co chodziło wojtom i radnym Gmin, którzy oddali swoich mieszkanców w prywatne ręce. Beeee!


2013-04-03 19:15:28

i kto da więcej ...../ chodzi o kanapeczkę oczywiście/

anula
2013-04-03 11:36:18
Strona 1/1


Dane kontaktowe