17
2020
2020-02-18

Ulegli Hutnikowi


 W dniu 11 lutego br. na sztucznym boisku w Kołbieli w czwartym meczu sparingowym MKS Podlasie Sokołów Podlaski uległo 3 : 4 wiceliderowi siedleckiej klasy okręgowej Hutnikowi Huta Czechy.
 
W pierwszej połowie przewagę mieli zawodnicy Hutnika, dobrze utrzymywali się przy piłce i stworzyli kilka sytuacji. Pierwsza bramka wpadła po kontrataku, po rzucie wolnym Sokołowa. Stoper próbował przerwać akcję faulem, ale arbiter puścił grę i w ramach "przywileju korzyści" napastnik otrzymał prostopadłe podanie i przelobował bramkarza. Druga bramka wpadła po nieudanej próbie zastawienia piłki przy linii końcowej i przejęciu piłki w polu karnym przez przeciwnika, który dograł piłkę do pustej bramki. Trzeci gol zdobyto po wyrzucie z autu i szybkiej zmianie strony, gdzie pozostał niekontrolowany skrzydłowy, który umieścił piłkę w okienku przy bliższym słupku. Bramkę kontaktową zdobył z rzutu karnego Dawid Kobus, którego wywalczył dryblując przeciwników w ich polu karnym.
 
Wynik do przerwy: 3:1 dla Hutnika
 
W drugiej połowie gra Sokołowa wyglądała znacznie lepiej. Drużyna zmobilizowała się do lepszej gry, a efektem długiego utrzymywania się przy piłce było coraz większe zmęczenie przeciwnika i popełnianie przez niego coraz większej ilości błędów. Wielokrotnie piłka lądowała za linią boczną, przy próbie prostego rozegrania, a co więcej, po błędzie w obronie Dawid Kobus wywalczył kolejny rzut karny, który pewnie zamienił na bramkę (3:2). Trzecia bramka na 3:3 została zdobyta po szybkim i kreatywnym rozpoczęciu gry z rzutu wolnego. Piłkę umieścił w bramce Łukasz Supleński. Niefortunnie dla drużyny z Sokołowa, w ostatnich 10 minutach meczu, przeciwnik wypracował 4 bramkę, ustalając wynik końcowy meczu 4:3 dla Hutnika Huty Czechy.
 
Hutnik Huta Czechy - Podlasie Sokołów Podlaski 4:3 (3:1)
 
Bramki dla Podlasia: 

Dawid Kobus 2 ( obie z rzutów karnych ), Łukasz Supleński – Bramki dla Hutnika: Macioszek Rafał  2 , Jedynak Bartosz, Cybilski Kamil 
 
Skład:

Jakub Bieliński - Łukasz Skwarek, Michał Panufnik, Kamil Horowicz, Adrian Czerski - Dawid Kobus, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Kacper Komycz, Przemysław Głowacz - zawodnik testowany III
 
Ponadto zagrali: Hubert Fabisiak, Łukasz Supleński, Paweł Piotrowski, Przemysław Jaczewski, Łukasz Buczyński, Piotr Osial.
 
 
Juliusz Nowicki
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe