17
2020
2013-10-04

Ukradł 100 puszek piwa


Sto puszek piwa ukradł mieszkaniec naszego miasta. Wykorzystał chwilę nieuwagi podczas dostawy towaru pod jednym ze sklepów. Został zatrzymany przez sokołowskich kryminalnych. Większość skradzionego towaru zostało odzyskane.

W piątek, 27 września około godz. 15.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że spod dyskontu na ul. Kolejowej zostało skradzione 100 puszek piwa. Złodzieje wykorzystali nieuwagę personelu podczas przyjmowania towaru. Ilość wydawała się początkowo mylna, jednak nagranie monitoringu dokładnie ją potwierdziło i pokazało, jak dwóch mężczyzn nosi piwo po kilka zgrzewek z palety znajdującej się przy zapleczu sklepu. Do akcji wkroczyli sokołowscy kryminalni i już po krótkim czasie zatrzymali jednego ze sprawców. Znaleziono u niego ponad 80 puszek piwa. Kolega, z którym dokonał kradzieży, zdołał się ukryć.

Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia sprawy kradzieży. Do wszystkiego się przyznał i zobowiązał pokryć stratę spowodowana przez kradzież. Za kradzież odpowie również jego kolega, z którym razem zabrali piwo znajdujące się na przysklepowej palecie.

asp. szt. S. Tomaszewski

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Zuch człowiek.Do odznaczenia go.

mymy
2013-10-12 13:52:58
Strona 1/1


Dane kontaktowe