17
2020
2018-04-26

Uczniowie z wizytą w Telewizji Polskiej


W czwartek 12 kwietnia 2018 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Gimnazjum przy Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sokołowie Podlaskim uczestniczyli w wycieczce do Warszawy.

W programie wyjazdu było zwiedzanie Telewizji Polskiej S.A., wiosenny spacer po Starym Mieście, „Wizyta u Króla” na Zamku Królewskim oraz posiłek w McDonald’s.

Dzięki uprzejmości wieloletniego przyjaciela szkoły - Telewizji Polskiej, po raz kolejny uczniowie Zespołu Szkół mieli okazję bezpłatnie poznać pracę w studiach telewizyjnych oraz historię TVP. Udało im się spotkać prowadzących program „Pytanie na Śniadanie” i uczestniczyć w nagraniu programu „ Jaka to melodia”. Po zjedzeniu pysznych lodów na Starym Mieście uczestnicy wycieczki udali się do Zamku Królewskiego na lekcję historii. Pani przewodnik oprowadzała po pięknych komnatach zamkowych, opowiadając o historii budowli i jej dawnych mieszkańcach. Ostatnim punktem programu był McDonald”s.

W godzinach wieczornych zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wycieczkowicze pod opieką: p. Beaty Stankiewicz, p. Katarzyny Pietrzykowskiej, p. Barbary Tokarskiej, p. Agnieszki Sobiczewskiej, p. Edyty Wojewódzkiej i p. Marii Miłkowskiej, wrócili szczęśliwie do Sokołowa Podlaskiego.
 

 
Oprac. J.O. 
Fot. ZSS w Sokołowie Podl.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe