17
2020
2017-03-14

Uczeń ZS Nr 1 w ścisłej czołówce Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej


3 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbył się ostatni etap IX edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do finału zakwalifikowało się 60 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Po sprawdzeniu zadań finałowych organizatorzy opublikowali numery identyfikacyjne uczniów, którzy znaleźli się w gronie 20 najlepszych olimpijczyków, jednak bez wskazania konkretnego miejsca. Do grona najlepszych awansował także uczeń III klasy logistycznej Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. K. K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim – Kacper Potocki.

Droga Kacpra do finału to 50 pytań testowych podczas zawodów szkolnych i okręgowych, 3 zadania problemowe w zawodach centralnych, pokonanie blisko 8 tysięcy uczestników ze szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, tygodnie wytężonej pracy. Listę laureatów (miejsca 1-10) i listę pozostałych finalistów (miejsca 11-20) poznamy dopiero 31 marca 2017 r. na uroczystej gali ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu


« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe