17
2020
2011-08-11

Uczą asertywności


Jeśli brak ci pewności siebie i nie wiesz jak być asertywnym możesz skorzystać ze szkolenia organizowanego w Sokołowskim Ośrodku Kultury.

 

27 sierpnia w godzinach 9 - 16 w SOK odbędzie się szkolenie z asertywności w ramach Programu Kapitał Ludzki. Po szkoleniu uczestnicy dostaną certyfikat jego ukończenia. Szkolenie jest bezpłatne. Mogą w nim wziąć udział osoby pełnoletnie i pracujące. Grupa może liczyć maksymalnie 20 osób. Każda z nich otrzyma materiały szkoleniowe. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 sierpnia w pokoju instruktorów SOK lub mailowo: k.hardej@sok.sokolowpodl.pl

Głównym celem szkolenia jest podnoszenie kompetencji i automotywacji osób pracujących, mieszkających w miejscowościach poniżej 25 tys. mieszkańców województwa mazowieckiego. Uczestnicy otrzymają nie tylko materiały informacyjne i certyfikat, ale również obiad w trakcie szkolenia. - Szkolenie odbywa się w konwencji treningu, aby zaktywizować uczestników, wzmocnić ich pewność siebie, samoświadomość i automotywację - informują organizatorzy. - Uczestnicy dzięki wyżej wymienionym metodom mogą aktywnie nabywać wiedzę, ćwiczyć umiejętności, a także dyskutować, dzielić się doświadczeniami pomiędzy sobą.

W programie szkolenia znajdziemy informacje dotyczące autoprezentacji, treningu asertywności, radzenia sobie ze stresem i zmianami, zarządzania czasem, opracowywania mikrostrategii rozwoju dla osób uczestniczących w projekcie.

- Szkolenie podporządkowane będzie nadrzędnemu tematowi, czyli automotywacji - przekonują organizatorzy. - Będziemy mówić o budowaniu własnej motywacji do ustawicznego podnoszenia kompetencji, kwalifikacji zawodowych, uczenia się nowych umiejętności w celu rozwoju zawodowego, wzrostu satysfakcji zawodowej, realizacji własnego potencjału.

 

K. MARKUSZ

 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe