1
2020
2014-09-19

Uciekał przed radiowozem


Uciekał policjantom, był pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara grzywny, a nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. 

24-letni mężczyzna w czwartkowe (18 września) popołudnie jeździł ulicami Sokołowa. Gdy był w pobliżu skrzyżowania ulic: Długiej i Repkowskiej, zauważył go jadący radiowozem dzielnicowy.
 
- Samochód, wjeżdżając w ulicę Repkowską, zjechał na lewą stronę i wyprzedzał ciąg samochodów. Nie zważał uwagi na przejścia dla pieszych i skrzyżowania. Jadące w przeciwnym kierunku auta musiały zjeżdżać na pobocze. Policjant, widząc taką sytuację, włączył sygnały dźwiękowe i ruszył za piratem drogowym. Na widok jadącego za nim radiowozu mężczyzna gwałtownie przyśpieszył - mówi Sławomir Tomaszewski, oficer prasowy KPP w Sokołowie Podlaskim. - W pewnym momencie uciekający kierowca, widząc jadący z przeciwka samochód ciężarowy, był zmuszony zjechać na pobocze. Wtedy drogę ucieczki przeciął mu radiowóz
 
Takich czynów dopuścił się 24-letni mężczyzna, który miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Obok kierowcy siedziała zapłakana kobieta, będąca w ciąży. Kobieta źle sie poczuła. Policjant wezwał karetkę pogotowia. 
 
Kierowca samochodu był agresywny. Zanim podjechał drugi patrol policji,  dzielnicowemu pomógł mieszkający w pobliżu policjant, który widział całe zajście. Mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara do dwóch lat pozbawienia wolności. 
 
KW

« wróć | komentarze [1]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

To oficjalna wersja policji - a gdzie wersja strony przeciwnej ... może chorą wiózł do szpitala bo karetki pogotowia nie było , może chora poroniła , może ...nie udzielono pomocy przez 2 zastepy z kobitą w składzie . Jakieś gęste tłumaczenie i za dużo tych może ... z broni mierzono do pasażerki może .

lego
2014-09-20 03:54:05
Strona 1/1


Dane kontaktowe