2
2020
2015-04-03

Uciążliwa konkurencja?


- Jeśli niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze - tymi słowami dyrekcja sokołowskiego szpitala komentuje problem z jakim zmaga się właściciel zakładu pogrzebowego Grzegorz Mirkiewicz. 

A zmaga się z konkurencją. Jest to konkurencja (w jego pojęciu) bardzo uciążliwa. 

DZIERŻAWA PROSEKTORIUM
Problemy zaczęły narastać wtedy, gdy działające w sokołowskim szpitalu prosektorium zostało wydzierżawione. Dzierżawa, zdaniem dyrekcji, była konieczna [...]
 
Grzegorz Mirkiewicz, właściciel zakładu pogrzebowego, nie jest jednak zadowolony z decyzji jaką podjęła dyrekcja szpitala. 
- Firma Stolarczyk zastrasza moich klientów, utrudnia korzystanie z kaplicy przyszpitalnej. Oni chcą tego, aby moja firma upadła; wtedy będą mieli przewagę na rynku - mówi Grzegorz Mirkiewicz [...]
 
Dyrekcję szpitala dziwi oburzenie mężczyzny, bo w momencie ogłoszenia przetargu wszystkie funkcjonujące w regionie zakłady pogrzebowe zostały o nim poinformowane, a więc mogły do niego przystąpić. 
- Przetarg był jednakowy dla każdego. Przystąpiła do niego tylko jedna firma, i to właśnie ona wygrała. Wszystko odbyło się zgodnie z prawem - oświadcza Ewa Wojciechowska.
 
Co na temat rzekomego zastrszania mówi właścicielka zakładu pogrzebowego "Stolarczyk"? Tego dowiecie się z papierowego wydania - w najbliższą środę. 

KW

« wróć | komentarze [4]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Zacznijcie najpierw czy te osoby obsługujące pogrzeby są zatrudnione wydaje mi się że nie w obu przypadkach najpierw urząd skarbowy niech to przejrzy i urząd pracy a nie walka o jakieś pomieszczenie rynek wolny mroźna samemu wybudować wystarczy chcieć do roboty nieroby a nie na skórach zerowac.

konkurencja zza buga
2015-04-07 10:22:37

Jego brat Mirkiewicza dobrze sobie dorabiał na narkotykach cwaniaki.

Kamil
2015-04-05 08:57:50

Nie chcę być klijentem żadnej, ale ten komentarz o powtórzeniu przetargu musiał napisać jakiś nawiedzony, jeżeli przetarg został prawidłowo ogłoszony to każdy mógł brać udział, teraz za poźno na lament. A Mirkiewicz jak widzę na klapsydrach i tak sobie dobrze radzi, myślę że najwięcej przysypuje i jeszcze mu mało zachłanność jest grzechem

niechętny do współpracy
2015-04-04 16:25:24

Przetarg dotyczy majątku publicznego, na przetarg wpływa jedna oferta i jest on ważny ? Nie powinien zostać przypadkiem powtórzony ?

^^
2015-04-03 20:03:45
Strona 1/1


Dane kontaktowe