11
2020
2017-06-24

Turniej karate w Bielanach


   18 czerwca 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Oświatowego im. św. Królowej Jadwigi 
w Bielanach Jarosławach odbył się zorganizowany przez Sokołowsko-Podlaski Klub Kyokushin Karate turniej „Pierwszy kroczek” dla najmłodszych adeptów. W turnieju udział wzięli zawodnicy rocznika 2005-2012. Zawody odbyły się w trzech konkurencjach: sprawnościowa, kihon, kata.
   Konkurencja sprawnościowa podzielona była na cztery grupy:
Grupa 1 dziewczęta rocznik 2005-2008.
Grupa 2 chłopcy rocznik 2005-2008.
Grupa 3 dziewczęta 2009-2012.
Grupa 4 chłopcy 2009-2012.
   Konkurencja kihon podzielona na dwie grupy:
Grupa 1 dziewczęta i chłopcy  ze stopniem uczniowskim kyu.
Grupa 2 dziewczęta i chłopcy bez stopnia uczniowskiego kyu.
   Konkurencja kata odbyła się bez podziału na grupy.
   W konkurencji sprawnościowej dziewcząt rocznik 2005-2008.
Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła: Karolina Jeżowska z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
Drugie miejsce i srebrny medal: Gabriela Jaworowska z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
Trzecie miejsce i brązowy medal: Zofia Filaber z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
   W konkurencji sprawnościowej chłopców rocznik 2005-2008.
Pierwsze miejsce i zloty medal: Mateusz Filaber z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Drugie miejsce i srebrny medal: Julian Dawidziuk z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Trzecie miejsce i brązowy medal: Mateusz Ufnal z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
   W konkurencji sprawnościowej dziewcząt rocznik 2009-2012.
Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła: Wiktoria Pietrzak z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
Drugie miejsce i srebrny medal: Lena Aleksandrowicz sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Trzecie miejsce i brązowy medal: Natalia Jeżowska z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
   W konkurencji sprawnościowej chłopców rocznik 2009-20012.
Pierwsze miejsce i zloty medal: Aleksander Protasiewicz z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Drugie miejsce i srebrny medal: Michał Filipiak z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego
Trzecie miejsce i brązowy medal: Marcin Brodacki z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego
   W konkurencji kihon ze stopniem uczniowskim kyu
Pierwsze miejsce i zloty medal: Kacper Kopa z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego
Drugie miejsce i srebrny medal: Jakub Młynarczuk sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Trzecie miejsce i brązowy medal: ex aequo Mateusz Ufnal i Laura Aleksandrowicz z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego .
   W konkurencji kihon ze stopniem uczniowskim bez kyu.
Pierwsze miejsce i złoty medal zdobyła: Marcin Brodacki z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
Drugie miejsce i srebrny medal: ex aequo Lena Leśniczuk i Maciej Strus z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
Trzecie miejsce i brązowy medal: ex aequo Natalia Jeżowska i Michał Filipiak z sekcji w Bielanach prowadzonej przez sempaia Mateusza Godlewskiego.
  W konkurencji kata.
Pierwsze miejsce i zloty medal: Zofia Filaber z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Drugie miejsce i srebrny medal: Jakub Młynarczuk sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego.
Trzecie miejsce i brązowy medal: ex aequo Mateusz Ufnal i Kacper Kopa z sekcji w Sokołowie Podlaskim prowadzonej przez sensei Michała Godlewskiego .
   Zawody odbyły się dzięki zaangażowaniu rodziców, udostępnieniu sali gimnastycznej przez Panią dyrektor Zespołu Oświatowego im. Św. Królowej Jadwigi w Bielanach Jarosławach Renatę Kalicką oraz sponsorom : Wójtowi Gminy Bielany  Panu Zbigniewowi  Woźniakowi, prezesowi firmy AXAN spółka z o.o. Panu Albertowi Kormanowi, Starostwu Powiatowemu i Urzędowi Miasta Sokołowa Podlaskiego.  Wszystkim instytucjom i osobom prywatnym,  Zarząd Sokołowsko Podlaskiego Klubu Kyokushin Karate serdecznie dziękuje za zaangażowanie i pomoc.
   Zawody miały na celu propagowanie kultury fizycznej, rywalizacji fair play, aktywnej formy spędzania wolnego czasu  ponadto sprzyjają integracji środowisk.

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe