3
2019
2018-02-07

Trzecie miejsce sokołowskich ciężarowców


Sokołowscy ciężarowcy, zrzeszeni w Ludowym Miejsko-Powiatowym Klubie Podnoszenia Ciężarów OSiR w Sokołowie Podlaskim i przygotowujący się do startów w tegorocznym sezonie, brali udział w obozie kadry Mazowsza organizowanym przez Mazowiecki Okręgowy Związek Podnoszenia Ciężarów w Siedlcach. Pod fachowym okiem trenerów z województwa mazowieckiego brali udział w zajęciach ogólnorozwojowych, na siłowni, mieli możliwość trenowania z koleżankami i kolegami z innych klubów.

Na zakończenie zgrupowania na siłowni Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Siedlce Iganie Nowe zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego Juniorek i Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście zaprezentowało się 52 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali w piętnastu kategoriach wagowych. Sokołowski klub reprezentowało pięciu zawodników: Julia Barcik, Michał Gregorczyk, Eryk Barcik, Robert Kosieradzki i Jakub Wierzbicki. W swoich kategoriach wagowych Michał zajął pierwsze miejsce, pozostali młodzi sokołowscy sztangiści uplasowali się na drugich miejscach.

W klasyfikacji końcowej zawodów drużynowo zwyciężyli sztangiści UOLKA Ostrów Mazowiecka, przed gospodarzami zawodów WLKS Siedlce Iganie Nowe, na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy LMPKPC Sokołów Podlaski.

Był to pierwszy start sokołowian w tym sezonie, w planach mają udział w zawodach lokalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich, a najważniejsze starty to udział w Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Siedleckie zawody sędziowali dwaj szkoleniowcy LMPKPC Sokołów Podlaski Tomasz Wcisłak i Paweł Rogala.
 

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe