16
2022
2022-05-10

Trzeci transport darów na Ukrainę


Już po raz kolejny, tym razem dzięki wsparciu Caritas Diecezji Drohiczyńskiej, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego oraz Zespołu Szkół w Sterdyni, Powiat Sokołowski przekazał na ręce przedstawicieli Centrum Wolontariatu „Twórz Dobro”, działającego przy Kolegium Lwowskim Narodowego Uniwersytetu Rolniczego w Horochowie w Ukrainie, transport z pomocą humanitarną dla naszych wschodnich sąsiadów.

W czwartek 5 maja z Sokołowa Podlaskiego wyruszył autobus z ładunkiem, w którym znalazły się między innymi: woda, art. spożywcze, chemiczne, środki ochrony osobistej, karimaty, namioty, kołdry i koce oraz ubrania i buty dziecięce. Pomoc za pośrednictwem Centrum Wolontariatu skierowana została do sierocińców, szpitali oraz ludności cywilnej zniszczonych miast i wsi, jak również do ukraińskich sił wojskowych toczących walkę z rosyjskim agresorem.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy włączają się w zbiórkę prowadzoną przez Powiat Sokołowski i zachęcamy bardzo serdecznie do dalszego jej wspierania. Razem możemy więcej.Info. Starostwo Powiatowe
Fot. Centrum Wolontariatu „Twórz Dobro”

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe