12
2020
2019-12-03

Trwają poszukiwania Elżbiety Zawadzkiej


Od ponad tygodnia trwają poszukiwania 39-letniej Elżbiety Zawadzkiej zam. w miejscowości Skibniew Kurcze gm. Sokołów Podlaski. 22 listopada 2019 r. około godz. 5.20 kobieta wyszła z domu do pracy, lecz jak się później okazało, do pracy nie dotarła. Do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W przeciągu kilku dni od zaginięcia telefon zaginionej logował się w okolicach Ciechanowca, a później w miejscowości Wysokie Mazowieckie. W związku z powyższym, o zaginięciu zaalarmowano komendy policji w województwie podlaskim.

W dniu 27 listopada policja przy wsparciu strażaków rozpoczęła przeszukiwanie terenu w okolicy miejsca zamieszkania kobiety. Niestety, nie natrafiono na żadne ślady. Dwa dni później do poszukiwań dołączyło wojsko, a także strażacy OSP z powiatu węgrowskiego. Dodatkowo przy pomocy policyjnego śmigłowca prowadzono akcję poszukiwawczą z powietrza. Jednak i tym razem nie natrafiono na żadne poszlaki.

Przypominamy: Elżbieta Zawadzka ma 168 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy krótkie, ciemne, niefarbowane, oczy koloru piwnego, nos prosty.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym sokołowskiej komendy pod nr tel. 25 787 20 11 lub 112.


Oprac. KDC 
Fot. KPP w Sokołowie Podlaskim 
       Samochody Ratownicze na FB« wróć | komentarze [2]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Sprawa wydaje się prosta, wiadomo o wielu faktach, ale policja sokołowska woli pierdzieć w stołek i jest mega nie kompetentna. Brak słów jak olewają ludzką tragedię i nie wysilą się w poszukiwaniach zaginionej kobiety. Rodzina powinna już dawno wynająć prywatnego detektywa, bo na taką policję nie ma co liczyć :(


2019-12-13 22:52:55

Policja, która powinna szukać zaginionej chyba przysypia lub ktoś nie kompetentny został przydzielony do sprawy poszukiwań p. Elżbiety. Tyle czasu minęło i żadnych rezultatów, nie ma co liczyć na policję, może rozwiązaniem byłoby wynajęcie detektywa.


2019-12-11 19:04:03
Strona 1/1


Dane kontaktowe