15
2019
2018-07-10

Trawnik Coolturalny po raz trzeci


W piątek 6 lipca na Trawniku Coolturalnym przy Sokołowskim Ośrodku Kultury odbyły się kolejne cykliczne spotkania Herbatki dla Seniora, Koncertu Wieczorową Porą oraz Plenerowego Kina Letniego.

O godz. 17.00 na Herbatkę dla Seniora przybyło wielu miłośników muzyki i tańca. Wszystkich gości powitała Koordynator SUTW Alina Simanowicz, która życzyła wszystkim udanego koncertu, zachęcała do korzystania z bufetu i nowo powstałego parkietu tanecznego.

Następnie do wspólnej zabawy zaprosił zespół Sokołowscy Bardowie. Sokołowscy seniorzy jak zwykle nie zawiedli. Śpiewali, śmiali się i tańczyli.

Wieczorem na scenie zaprezentował się zespół Słowa Dwa z Siedlec, czyli Wojciech Przywózki i Mirosław Jasiński. Wykonali znane i lubiane przeboje, zachęcając tym publiczność do wspólnego śpiewania.

O 21.00 podczas seansu kina plenerowego mogliśmy obejrzeć przezabawną komedię „Mamuśki mają wychodne” w reżyserii Alethei Jones. Bohaterki filmu - dojrzałe kobiety mające dość monotonii – zostały rzucone przez lidera zespołu Maroon 5 – Adama Levine’a w wir nocnego życia, o którym dawno zapomniały.
 

Katarzyna Dybowska 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe