43
2019
2012-01-26

Tragiczny wypadek w gminie Bielany


Młody mężczyzna kierujący Volkswagenem Golfem nie zatrzymał się przed przejazdem kolejowym, mimo ostrzeżeń innych kierowców wjechał na niego i zderzył się z jadącym wózkiem motorowym. Z relacji świadków wynika, że derezyna dawała sygnały dźwiękowe w momencie zbliżania się do przejazdu. Inne pojazdy jadące tą drogą zgodnie z przepisami zatrzymały się przed przejazdem. W wyniku zderzenia zginęły dwie osoby jadące Volkswagenem.

- Jest to droga krajowa, którą gmina nie może zarządzać – mówi wójt gminy Bielany Zbigniew Woźniak. – Jednak będziemy apelować do zarządcy tej drogi o ustawienie nowych, może bardziej jaskrawych znaków, które bardziej będą rzucały się w oczy. Zwrócimy się z prośbą do dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o ustawienie jakiś dodatkowych zabezpieczeń. Nie może tak być. Zginęło dwoje wartościowych ludzi, naszych znajomych. Jest to wielka tragedia.

Policja stara się ustalić okoliczności wypadku, przesłuchuje świadków i apeluje o rozwagę do wszystkich użytkowników tej drogi.

 

JF

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe