25
2019
2015-06-24

To była huczna impreza...


Huczna, z całą pewnością! Bawiło się na niej ponad 4 tysiące osób!
 
Mowa o "Sokołów Cup", czyli corocznej imprezie organizowanej przez Sokołów S.A. Co roku impreza odbywa się w innym miejscu. W Sokołowie Podlaskim, Tarnowie, Dębicy, Jarosławiu, Czyżewie, Kole, Robakowie... - wszędzie tam, gdzie znajduje się Oddział Spółki Sokołów S.A.
 
Pracownicy wszystkich oddziałów zjeżdżają wtedy do jednego miasta i tam wspólnie świętują i rywalizują w konkurencjach kulturalno – sportowych w duchu fair play. W tym roku świętowali w Sokołowie. A świętowali huczniej niż zwykle. Nie bez powodu oczywiście.
Sokołów to przecież serce tej firmy. A właśnie teraz mija 40-sta rocznica powstania Zakładu w Sokołowie Podlaskim oraz 15-lecie powołania Spółki Sokołów S.A.
 
Tradycyjnie już imprezę prowadził znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz. Oprócz niego na scenie pojawiali się także władze Spółki, z prezesem Bogusławem Miszczukiem na czele. 
 
Uczestnicy imprezy mogli obejrzeć film o pracownikach sokołowskiego oddziału, szczególnie tych, którzy pracują  tutaj kilkadziesiąt lat (a warto wspomnieć, że są i tacy, którzy pracują od samego początku, a więc nieprzerwanie 40 lat). 
 
Podczas wydarzenia nie zabrakło oczywiście zawodów sportowych, zabaw integracyjnych i wielu innych przeróżnych rozrywek. Każdy mógł coś znaleźć dla siebie: zarówno dzieci, jak również dorośli. Gwiazdą wieczoru był zespół IRA. 

***
Pracownicy, którzy pracują w sokołowskim oddziale od samego początku, otrzymali dyplomy uznania. Wielu z nim przyznano także honorowe odznaczenia nadawane przez Prezydenta RP: Złoty Krzyż Zasługi i Złoty Medal za Długoletnią Służbę, oraz przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi "Zasłużony dla Rolnictwa".
 
Odznaczenia wręczali: Prezes Zarządu Sokołów S.A. Bogusław Miszczuk, Dyrektor Oddziału w Sokołowie Podlaskim Kazimierz Kisiel, Zastępca Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Jarosław Wojtowicz,  Przewodniczący Rady Powiatu Sokołowskiego Jarosław Puścion i Starosta Sokołowski Leszek Iwaniuk.
 
Kolejna impreza "Sokołów Cup" już za rok! Oczywiście w innym mieście. 

Więcej zdjęć w naszej Galerii FOTO
 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe