2
2020
2015-03-29

Tłumy na Szaradzie


Kilkuset uczniów wzięło udział w kolejnej edycji Szarady.

Szarada to coroczne Targi Edukacji Pracy i Kariery, organizowane przez sokołowski Zespół Szkół nr 1. Głównym organizatorem targów jest nauczycielka wychowania fizycznego Elżbieta Markowicz - Wcisłak, a pomaga jej w tym pedagog szkolny Jerzy Bujalski. Już po raz szósty wraz z pracownikami placówki zadbali oni o wszystkie szczegóły. 
 
Targi odbyły się w miniony piątek (27 marca). W godz. 10:00-14:00 oferty edukacyjne zaprezentowało około 20 uczelni. Dzięki tym targom maturzyści mogli poznać oferty edukacyjne szkół wyższych, a także porozmawiać z ich przedstawicielami, którzy przyjechali do Sokołowa. 
 
Dla tych, którzy po ukończeniu szkoły średniej nie zamierzają jednak studiować albo chcą studiować zaocznie i jednocześnie pracować, ciekawym punktem były wystapienia przedstawicieli Powiatowych Urzędów Pracy z Sokołowa oraz Węgrowa. 

Urzędy Pracy miały także swoje stoiska, podobnie jak około 20 uczelni z całego kraju, w tym m.in. Politechnika Białostocka, Uniwersytet Przyrodniczo - Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie, Społeczna Akademia Nauk w Warszawie, Collegium Mazovia - Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach, Społeczna Akademia Nauk w Garwolinie, Politechnika Lubelska, Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej i wiele innych. 
 
KW

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe