25
2022
2022-07-26

Tłumy na koncertach na trawniku


Piątkowe wieczorne koncerty na trawniku Coolturalnym organizowane przez Sokołowski Ośrodek Kultury to strzał w dziesiątkę. Co tydzień skupiają one tłumy chętnych do wysłuchania bezpłatnych koncertów. Trzeba przyznać, że przy obecnej pogodzie koncerty te są naprawdę świetną alternatywą na wolny wieczór po całym tygodniu pracy.

15 lipca na trawniku wystąpili panowie z KPR czyli Klasyki Polskiego Rocka. Adam Bochaj, Paweł Woźniak, Paweł Cichocki i Mateusz Zalewski zagrali dla słuchaczy zarówno powszechnie znane, jak i te trochę zapomniane przeboje polskiej muzyki rockowej. Z głośników wybrzmiały przeboje Budki Suflera, Perfectu, Lady Pank, Braci, Azylu P i wiele innych.

Tydzień później scenę zaczarował zespół Ténno Acoustic Trio w skadzie Monika Gawrońska, Johnny Kalinowski i Paweł Cichocki. Zagrali i zaśpiewali dla widzów muzykę alternatywną, folk pop/rock, country pop/rock, poezję śpiewaną, blues oraz elementy jazzu. Goście usłyszeli akustyczne aranżacje piosenek Mikromusic, Kwiatu Jabłoni, Krzyśka Zalewskiego czy Meli Koteluk. Publiczność jak co tydzień dopisała, zajmując na widowni wszystkie przygotowane miejsca.


K.W.
Fot. SOK

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe