17
2020
2016-04-18

Ten koncert oczarował publiczność!


W poprzednią niedzielę (10 kwietnia) w Regionalnym Ośrodku Kultury w Rozbitym Kamieniu odbył się piękny koncert piosenek Hanki Ordonówny w wykonaniu Marleny Uziębło i zespołu Blue Angel. 

To było wielkie wydarzenie, na które przybyło mnóstwo osób. Sala ośrodka była wypełniona aż po brzegi!  
 
Występ przypomniał publiczności znane  przeboje przedwojennej bohemy warszawskiej, który oprócz muzyki i piosenek prezentował też kolaż anegdot składający się na opowieść o życiu słynnej artystki. 
 
Ważną częścią koncertu - jak podkreślają organizatorzy -  był wątek patriotyczny. Wokalistka zaprezentowała m.in. pieśń pt. „O mój rozmarynie” oraz „Rozszumiały się wierzby płaczące”.
 
- Marlena Uziębło swoim głosem oczarowała publiczność, a tym samym wnętrza byłego kościoła wypełniły się dźwiękami i słowami najpiękniejszych przebojów „Ordonki”. Brawami na stojąco publiczność podziękowała artystom za wspaniały występ - relacjonują koncert organizatorzy.
 
Głównym sponsorem tego wydarzenia było Centrum Medyczno-Diagnostyczne z Siedlec, prowadzące przychodnie zdrowia w Bielanach i Rozbitym Kamieniu.
 
- Serdecznie dziękujemy za pomoc w sfinansowaniu koncertu. Jesteśmy pełni uznania za ten gest. Mamy nadzieję, że zadowolenie wśród publiczności z niedzielnego wydarzenia będzie wyrazem wdzięczności za tę hojność - podkreśla wójt Bielan z dyrektorem ośrodka. 
 
OPR. KW
fot. GBP w Bielanach


 


 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe