42
2019
2015-12-16

Ten budżet nieszczęsny...


Radny miejski Grzegorz Kobyliński ma wiele pytań dotyczących budżetu. 

- Kiedy tworzyliśmy budżet ktoś z radnych powiedział, abyśmy nie podejmowali błyskawicznie uchwały budżetowej. Tymczasem wszystko odbyło się w jednym tygodniu: i komisje, i sesja. Taka była widocznie wola rady. Potem, niestety, skutki są takie, że dokonujemy wielkich zmian, np. zdejmujemy kolosalne kwoty z pozycji dochodów - mówił radny. 
 
Bardzo zaniepokoiło go zdjęcie 200 tysięcy z wydatków, które miały zostać przeznaczone na inwestycje drogowe. 
 
Więcej w papierowym numerze.
KW

« wróć | komentarze [53]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

My wstepowaliśmy do Uno Europejskiej a nie Uni Liberalno-Lewackiej.Nie wiem czy zauważyłeś małe państwa(Belgia,Holandia,Luksemburg)bez Uni nie mają racji bytu,ale jest twór sztuczny oparty na czerpaniu korzyści z państw Europy Wschodniej (wiem ze drogi ,infrastruktura ale większość dochodowych gałęzi przemysłu jest w obcycych rękach ).Zobacz co się dzieje na Zachodzie Europy (ostatnio w Niemczech).Politycy przez swoją poprawność polityczną nie chcą przyznać się do błędów .Rządy lewaków doprowadzą Europę do upadku .W Polsce będą jeszcze prosić o gościnę biali Niemcy .Historia przyzna rację Kaczyńskiemu jako obrońcy narodu przed zalewem islamu.

obserwatorbebek
2016-01-07 17:53:04

Jasne, że nie to samo, ponieważ u nas dopiero ona raczkuje (wczesny etap implementacji) i trzeba po prostu dać jej szansę na spokojny i ustabilizowany rozwój, który pozwoli jak najszybciej dołączyć do państw cywilizacji zachodniej.

bebek@obserwator
2016-01-07 09:24:35

Czyli według Ciebie demokracja liberalna (ideologia i gospodarka) na zachodzie i u nas to to samo .Ok nie mam więcej pytań

obserwatorbebek
2016-01-05 15:28:50

Trzeba rozróżniać demokrację od demokracji liberalnej, żeby w sposób logiczny i racjonalny rozmawiać o Konstytucji i Trybunale Konstytucyjnym naszym państwie.I nie ma to nic wspólnego z bolszewizmem czy"liberalnym lewactwem". Cały świat cywilizacji zachodniej opiera swoje ustroje państwowe na demokracji liberalnej i taki jest w tej części naszego świata standard tzn.Konstytucja jako podstawowe źródło prawa w państwie, a Trybunał Konstytucyjny czy Sąd Najwyższy (np.USA) jako podmiot stojący na jej straży. I to tyle, albo aż tyle jak widzę?!

bebek@obiektywny
2016-01-04 22:45:53

Problemem była "gruba kreska" Mazowieckiego oraz innych wykreowanych bohaterów Geremek,Michnik,Bartoszewski to są szkodnicy Polski .Trybunał Konstytucyjny którego tak bronisz powstał podczas stanu wojennego .Powtarzam PiS wygrał w demokratycznych wyborach.Problemy Polski to właśnie rządy liberałów .Balcerowicz z Lewandowskim rozsprzedał najlepsze Polskie fabrykiza ułamek wartości .Teraz ich uczeń Pan Petru nic nie mówi o przyczynach powiązanych z tymi panami i innymi liberałami.Tak jak organizatorzy KOD np.Pan Schetyna knuje przeciwko Polskiemu rządowi z obcymi politykami europejskim to jest to bolszewizm.Liberalne lewactwo to największe zagrożenie dla Polski no i ZDRAJCY.

obiektywny
2016-01-04 17:41:14

...nie widzę niestety w tym pisowskim miksie żadnych korzyści, ani dla państwa, ani dla jego obywateli.Zobaczysz już niedługo jak szkodliwe społecznie przyniesie to nam konsekwencje? Co do wygranej PiS w wyborach, to co to za sukces, kiedy oszuka się ciemny lud i wygra w ten sposób wybory? 19% poparcie społeczne, to jest zbyt słaba legitymacja do dewastowania (Konstytucja, Trybunał Konstytucyjny) nasze młodej demokracji liberalnej!

bebek@obiektywny
2016-01-04 14:14:36

Bebek ocenimy PiS po czterech latach rządzenia niech miksuję się z kim chcą , aby z korzyścią dla państwa Polskiego oraz ich obywateli .Czy to nie dziwne ze nie rozmawiamy o ośmiu latach rządów PO-PSL .PiS wygrał w demokratycznych wyborach i ma prawo do zmian.

obiektywny
2016-01-03 17:19:33

...i zobacz, jak szybko komuna wraca pod rządami prawicowej partii PiS? Zmiksowali się na dobre i na złe,...jak coraz lepiej, to dzień po dniu widać.Może jest to dla wielu zaskakujące,ale jednak prawdziwe?!

bebek
2016-01-02 22:38:45

"Bebek a jak okreslisz poNowoczesny zbiornik na szambo?" Ne wiem, Nowoczesnej jeszcze się przyglądam i zbieram dane? Co do Ałukowicza, to klasyczny przykład tego zmiksowania, tak jak panowie Kamiński, Giertych,Gowin,Kryże, Jasiński,Karski etc. Jak widzisz, to komucho-solidaruchowy mix występujący nie tylko w PO,ale również w PiS...?! Solidaruchy wlazły w buty komuchów i idąc w jednym kierunku ręka pod rękę, robią nas na wydrę w ch..a, udając opozycję do siebie?!(sic!)

bebek
2016-01-02 22:22:59

Bebek nie może być tak ze g...wno nazywamy złotem ,musimy oddzielić kłamstwo od prawdy aby ruszyć dalej.Podam Ci przykład .Drużyna A -Bolek Wałęsa ,Michnik,Mazowiecki,Geremek,Kiszczak,Jaruzelski(człowiek honoru nazwany przez Michnika Szechtera),Krzywonos,Magdalenka,Okrągły Stół .Promowanie na wielu płaszczyznach zachowań antyPolskich w szeroko pojetej kulturze,pogarda dla Polskości .Drużyna B- Olszewski,Gwiazda,Walentynokwicz,Popiełuszko,Szeregowi dzialacze Solidarności zdradzeni i oszukani przez Bolka i jego "magdalenkowych rycerzy okrągłego stołu",praca za 1200 zł,dumne młode pokolenie z historii narodu Polskiego z Żołnierzy Wyklętych .Tak w skrucie widzisz różnicę z 25 lat demokracji z której kazał cieszyć się Bul Komorowski.

Mieszko
2016-01-02 22:02:32

"Tak się kończy jak sprawy kraju oddaje się w ręce obcych..." /// Jakoś mnie ten argument nie przekonuje. Sięgnij do historii Polski i zobacz do czego doprowadzały to nasze państwo rządy nieobcych?! Teraz też tak się dzieje, niszczymy bezrozumnie tę naszą młodą demokrację, a cały ten wynikający z tego stanu bajzel zwalamy na tych tzw. obcych. Słabość naszego narodu/społeczeństwa, to brak odwagi przyjęcia na klatę skutków swojego błędnego, czy też po prostu głupiego sposobu sprawowania władzy i decyzji przez siebie podjętych. Wiesz jak jest, w takich sytuacjach - jak nawet pozbędziemy się wszystkich ewentualnych wewnętrznych "kozłów ofiarnych", to i tak zawsze coś szkudnego się z zewnątrz znajdzie.Taka chyba karma...

bebek
2016-01-02 13:37:31

W jednym bebek muszę przyznać Tobie rację.Piszesz o zmiksowanym g...wnie(taki zbiornik na odpadki) - Arłukowicz,Michał Kaminski,Roman Giertych czyli PO .Jest formacją która nie ma poglądów tylko słodko pierdzi do mikrofonów coś o Europie otwartej racjonalnej.Bebek a jak okreslisz poNowoczesny zbiornik na szambo?

anty KOD
2016-01-02 13:00:53

Nie porównuj PO do PiS.Problem z Solidarnoscią jest taki zaprzedała ideały .Pamiętasz grubą kreskę ? i tych ludzi Wałęsa ,Mazowiecki,Geremek ,Michnik .Tak się kończy jak sprawy kraju oddaje się w nieręce obcych...Magdalenka,Okragly Stół (słyszałem że ma powstać film Rycerze Agenta Bolka)

nieNowoczesny
2016-01-01 16:46:47

"Bebek z czym i kim Ci się kojarzy ? -AFERA TAŚMOWA -AFERA AMBER GOLD -AFERA HAZARDOWA -AFERA STOCZNIOWA -AFERA AUTOSTRADOWA -INFOAFERA Bebek uświadom ciemny lud."/// Zapomniałeś o AFERZE GRUNTOWEJ, AFERZE SKOK, AFERZE KAMIŃSKIEGO, AFERZE MADRYCKIEJ, AFERZE Z BLIDĄ i o szeregu innych które PiS dotychczas wykreował, nie mówiąc o tym co wyczynia obecnie! Chcę ci w związku z tym powiedzieć, że dla mnie PiS i PO, to jedno i to samo komucho-solidaruchowe zmiksowane gówno,...i tyle w tym temacie :P

bebek
2015-12-31 15:37:25

"Prostaczku(o)..." /// ...spie... dz..., to tyle co mogę ci w takiej sytuacji napisać.

bebek
2015-12-31 15:21:35


Dane kontaktowe