17
2020
2011-05-10

Teatrzyki po angielsku


Już po raz ósmy Szkoła Języka Angielskiego w Sokołowie Podlaskim zorganizowała Festiwal Teatrzyków w Języku Angielskim.

Na scenie Sokołowskiego Ośrodka Kultury młodzi mieszkańcy naszego powiatu zaprezentowali piosenki i krótkie przedstawienia – wyłącznie w języku Shakespeare’a. Usłyszeć można był najbardziej znane piosenki – zarówno starsze, jak i najnowsze hity. Obejrzeć – zarówno spektakl o tematyce ekologicznej, historię pięknej księżniczki jak i – niezwykle sensacyjny -1 999 999 odcinek „Mody na sukces”. Młodzi wykonawcy grali bez tremy i pokazali, że angielski mają świetnie opanowany
- To już ósma edycja festiwalu i trzeba przyznać, że coraz milej słucha się tych występów –przyznała Elżbieta Mikołajczyk-Paudyna, właścicielka SJA, ogłaszając werdykt jury. – Jesteśmy pod wrażeniem poziomu znajomości języka, jaki zaprezentowaliście. Wyrecytować takie role z pamięci to naprawdę sztuka.
Wśród teatrzyków pierwsze miejsce zajęła i dostała złote statuetki grupa „Beauty and the Beast”. Srebro przypadło grupie D5C z SJA. Trzecie miejsce zajęła grupa D7A.
Wśród solistów wygrała Ola Borowska, drugie miejsce zajęły: Natalia Flisiuk oraz Marlena i Elwira Lesiuk a trzecie – Iza Trochimiuk i Wioletta Dolińska.
- Dziękuję wszystkim, którzy wykonali tak ciężką pracę i byli zaangażowani bezpośrednio i pośrednio w przygotowanie imprezy. I do zobaczenia za rok – dodała pani Elżbieta.
TEKST/FOT. BOŻENA GONTARZ

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe