17
2020
2018-02-20

Teatr ruchu "Inspiracje"


O tym, że w naszym mieście rozwijają się prawdziwe talenty muzyczne i aktorskie, nie trzeba nikogo przekonywać. Utalentowani, młodzi ludzie wielokrotnie udowodnili sokołowskiej publiczności, że ich talent jest wielki, a chęci do pracy nieograniczone. Warsztaty teatru ruchu finansowane przez Mazowiecki Instytut Kultury realizowane są przez wiele instytucji w kraju i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży.

W sobotę 17 lutego nasze młode talenty mają okazję w nim uczestniczyć! Ideą tego projektu jest aktywna edukacja, wymiana doświadczeń i integracja artystyczna młodych ludzi. Mamy nadzieję, że organizowane zajęcia będą odpowiedzią na ich liczne potrzeby.

W planie warsztatów jest pięć dwudniowych sesji, podczas których poza częścią praktyczną przewidziane są również pokazy wideo prezentujące fragmenty spektakli oraz różne techniki pantomimy, tańca współczesnego i teatru ruchu. Na zakończenie zostanie zorganizowany pokaz etiud we wspólnym wykonaniu uczestników projektu i wykładowców.

Info / Fot. SOK 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe