17
2020
2013-04-26

Szukają domu dla szczeniąt


Siedem szczeniaków pilnie potrzebuje odnaleźć swój dom i swoich oddanych opiekunów. Nowi właściciele w zamian otrzymają nieocenioną wierność, jaką może dać tylko pies przyjaciel.
Kilka dni temu w rozwalającej się stodole post. Aleksandra Suchożebrska z sokołowskiej policji znalazła pięć szczeniąt. Ich pisk usłyszała z balkonu swojego domu. Wspólnie
z mężem przedostali się do stodoły. Nie było wcale łatwo. Wszędzie była woda, sięgająca miejscami pół metra.
Widząc gromadkę małych piesków, nie mogli tego pozostawić obojętnie. Przynieśli materac i koc, tak, aby szczeniaki miały wygodne legowisko. Od czasu znalezienia przynoszą jedzenie i sprawdzają, czy nic się szczeniakom nie stało. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionej lekarz weterynarii, podali im lekarstwa na odrobaczenie. Teraz dla piątki zaczęli szukać domu. Jednak okazało się, że z piątki zrobiła się siódemka. Nie wiadomo skąd do pięciu szczeniaków dołączyło jeszcze dwa. Prawdopodobnie matka wyniosła je w inne miejsce, a teraz ponownie je przyniosła czując, że są pod dobrą opieką.
Teraz siedem szczeniaków - 4 pieski i 3 suczki z utęsknieniem i nadzieją czekają na swoje nowe kochające domy i odpowiedzialnych właścicieli. Do sokołowskiej Policji już zgłaszają się osoby, które chciałyby zaopiekować się tymi psami. Miejmy nadzieje, że szybko znajdą swój dom. Osoby, które chciałyby poznać więcej szczegółów, proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim tel. 25 787 20 11 lub bezpośrednio na ul. Wolności 50.

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe