6
2020
2019-04-10

Sztuki walki pod okiem mistrzów z Tajlandii


Mateusz Godlewski - trener sekcji Akerman zrzeszonej w Sokołowsko-Podlaskim Klubie Kyokushin Karate, w styczniu bieżącego roku wziął udział w obozie treningowym w Tajlandii, gdzie doskonalił swoje umiejętności z dyscypliny Muay Thai. Był to wyjazd zorganizowany przez Rafała Simonidesa, mistrza świata Muay Thai. W obozie wzięli udział również zawodnicy Muay Thai i Karate Kyokushin z Białej Podlaskiej.

Pierwsze treningi pod okiem mistrzów z Tajlandii odbyły się w Bangkoku, w klubie Street Muaythai, następne przez dwa kolejne tygodnie miały miejsce na wyspie KOH SAMUI w Lamai Muaythai Camp w najstarszym klubie na wyspie. Mimo, że dzień treningowy obozu, to dwie bardzo wyczerpujące zaprawy dziennie poprzedzane porannymi rozruchami, była też możliwość zwiedzenia i poznania okolic - może nie w tak intensywny sposób jak to bywa przy wyjazdach turystycznych, lecz jakże odmiennych od naszej kultury, obyczajów, kuchni i zabytków Tajlandii.

- Wyjazd uważam za bardzo udany. Trenerzy dali nam mocno w kość, dzięki czemu każda minuta była przez nas przepracowana na 100 proc. Jestem pewien, że nie był to ostatni mój wyjazd, chcę spełniać marzenia i rozwijać się dalej pod okiem najlepszych oraz zwiedzić i poznać kraj o starej i ciekawej historii i kulturze - mówił Mateusz Godlewski, instruktor boksu Taiskiego i karate Kyokushin.

W tych dyscyplinach sztuk walki jako trener prowadzi treningi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w Sokołowsko-Podlaskim Klubie Kyokushin Karate, na które serdecznie zaprasza.

Tel. kontaktowy: 517 216 852 lub 607 463 885

Juliusz Nowicki 

« wróć | komentarze [0]

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie dodany po akceptacji przez administratora serwisu


Odśwież kodKomentarze do tego wpisu

Nie utworzono jeszcze komentarzy dla tego wpisu

Strona 1/1


Dane kontaktowe